Hendek
Giriş Tarihi : 05-10-2021 10:18   Güncelleme : 05-10-2021 10:47

Mahalledeki Kitapevi'nin kapısını kırıp ortalığı bu hale getirdiler!

Mahalledeki Kitapevi'nin kapısını kırıp ortalığı bu hale getirdiler!

Hendek ilçesi Akpınar Mahallesinde bulunan Kitapevi'nin kapısını kıran kişi yada kişiler, ortalığı yıkıp geçirdi. Sözkonusu kişi veya kişiler raflardaki kitapları yerle bir etti.

"VATAN HAİNİ" BENZETMESİ

O anlar, geçtiğimiz aylarda mahalleye kamera taktıran muhtar tarafından kayıt altına alınırken, duruma sinirlenen muhtar bunu yapanlara ateş püskürdü. Kitapevi'nin kapısını kıran, raflardaki kitapları yırtıp yerlere atan ve Parkın masalarını söken kişiler için "vatan haini" benzetmesi yapan muhtar Ogün Gülmez şunları dile getirdi: 

"KAMERA KAYDI VAR, İFŞA EDECEĞİM"

"Mahallemize kazandırmış olduğumuz kitap evinin kapısı kırılarak bu hale getirilmiş ve park masaları sökülmüş, nedeni ne olabilir? Hain çok, muhalefet çok, Allah'dan mahallenin her yerine olduğu gibi burayı da kamera altına aldığımızı bilmiyor olmuş olsalar, gerekli incelemeleri başlatıp gerekli cezai işlemler yanı sıra hain bunları ederken kamera görüntüleri de yayın edeceğim ki herkes bilsin görsün bunları yapanı....

"NE ÇOCUK, NE DELİ, NE DE ÖZÜRLÜ İŞİ"

Bunu yapan tek kişi olabilir. Vatan halini olması lazım bu ne çocuk işi, ne deli, ne özürlü işi, tam hainlik ne halkın ne devlet malına zarar vermek 80milyon insanın hakkına zarar vermek demektir bunu göze ancak devlet millet için hainler göze alabilir.diye düşünüyorum."