ferizli
Giriş Tarihi : 14-09-2023 19:19

Ferizli'de Fiber İnternet Altyapı Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

Ferizli'de Fiber İnternet Altyapı Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'nun Türk Telekom İl Müdürlüğü ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde Ferizli'de fiber internet altyapı çalışmaları hızla ilerliyor. Proje kapsamında, merkez dahil tüm mahallelere fiber altyapı getirilmesi planlanıyor.

Türk Telekom Sakarya İl Müdürlüğü, Sebiller, Doğancı, Tokat, Abdürrezzak, Teberik ve Osmanağa Çiftliği Mahalleleri'nde fiber altyapı çalışmalarını başarıyla tamamladı. Ferizli Merkez'deki 500 yeni inşa edilmiş daireye de fiber altyapı getirildi.

Şu anda Ağacık Mahallesi'nde süren çalışmaların Eylül ayında tamamlanması bekleniyor. Ancak projenin kapsamı bu mahallelerle sınırlı değil; Ferizli'nin diğer bölgelerinde de fiber altyapı çalışmaları devam edecek.

Başkan Gündoğdu, bu büyük dönüşümde amaçlarının Ferizli'nin her yerine hızlı ve kaliteli internet erişimi sağlamak olduğunu belirtti. Başkan Gündoğdu, Türk Telekom'un mevcut altyapıyı daha kaliteli, hızlı ve verimli hale getirebilmek adına kablo çekimleri ve saha dolabı kurulumlarını aralıksız sürdürdüğünü ifade etti.

Başkan Gündoğdu, çalışmaların sorunsuz şekilde ilerlemesinde halkın gösterdiği anlayışa teşekkür ederken, Türk Telekom İl Müdürü Samet Türk, Türk Telekom Altyapı Koordinasyon Sorumlusu Taner Dönmez ve ekibine özverili çalışmalarından dolayı şükranlarını sundu. Başkan Gündoğdu, "Birlikte Ferizli'mize değer katmaya, 'Ferizli için bir adım daha' ilkesiyle çalışmaya devam ediyoruz. Fiber internete kavuşan hemşehrilerimize hayırlı olsun" dedi.

 

adminadmin