Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 08-01-2022 18:44   Güncelleme : 08-01-2022 18:56

Selin Ciğerci, Sapanca'dan milyonluk arsa alan Gökhan Çıra'yı neden affettiğini açıkladı

Selin Ciğerci, Sapanca'dan milyonluk arsa alan Gökhan Çıra'yı neden affettiğini açıkladı

Birliktelikleri kadar ayrılıkları da olay olan Selin Ciğerci, Sapanca'dan milyonluk arsa alan eski futbolcu Gökhan Çıra yeniden aşka yelken açtı. ‘Her şey bitti’ derken yeniden başlayan aşkı Selin Ciğerci, Posta.com.tr'ye açıkladı. Yeniden evlenmeyi düşünüyorlar mı? Aynı evi neden paylaşmıyorlar, Gökhan Çıra, nasıl özür diledi, kilo vermek için ameliyat mı oldu? Selin Ciğerci tek tek anlattı...

Selin Ciğerci 2019 senesinde hayatını birleştirdiği eski futbolcu Gökhan Çıra ile anlaşmalı olarak Beykoz Adliyesi’nde 10 Eylül 2021 tarihinde resmi olarak yollarını ayırdı. Bu süreç zarfında Selin Ciğerci’nin ismi birkaç kişiyle anıldı. Fakat Selin Ciğerci ortada bir aşk olmadığını sadece yeni insanlar tanımayı sevdiğini belirtti. Selin Ciğerci, eski eşi Gökhan Çıra ile tekrar barıştı.

"TATLI TATLI ÖZÜR DİLEDİ"

Ciğerci yaşanan süreci ilk kez anlattı. Eski eşi Gökhan Çıra ile barışan Selin Ciğerci özel hayatıyla ilgili şu ifadeleri kullandı, “Gökhan ile barıştık benden tatlı tatlı özür diledi.  İlişkimizde benim de büyük çıkışlarım oldu. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşamayız. 

"ŞU AN EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUZ"

Şu an için evlilik düşünmüyoruz, sevgili olarak devam ediyoruz. Onu affetmemin nedeni bana yaptığı mantıklı açıklamalar oldu.Ardından da sevgili olmaya karar verdik. Gökhan ile yeni bir sayfa açtık bize böyle daha heyecanlı geliyor.

"14 KİLO VERDİM"

Şu an için evleri birleştirmeyi düşünmüyoruz. Kafamızdaki soru işaretlerinin geçmesi gerekiyor. Boşandıktan sonra kendimi spora adadım ve tam 14 kilo verdim.

Posta