Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 15-01-2022 12:52   Güncelleme : 15-01-2022 12:59

Sakaryalı ünlü oyuncu, İzzet Yıldızhan'ı böyle tiye aldı

Sakaryalı ünlü oyuncu, İzzet Yıldızhan'ı böyle tiye aldı

İzzet Yıldızhan, "Sahneye külotla çıkmasınlar" açıklaması nedeniyle magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya mesajı ile ünlü şarkıcıyı hedef alan Sakaryalı ünlü oyuncu Gonca Vuslateri bir muhabirin uzattığı montu kafasına geçirerek, "Böğrüm gözüktü biraz" dedi. 

Başrollerini Gürgen Öz ve Vuslateri'nin paylaştığı komedi türündeki 'Her Şey Dahil' filminin Muğla Datça’da gerçekleşen çekimleri tamamlandı. 

İlk kez aynı projede yer alan Gürgen Öz ve Gonca Vuslateri, filmin afiş çekimleri için önceki gün Maslak’ta bulunun bir stüdyoda bir araya geldi.  

"KÜLOTLA SAHNEYE ÇIKMASINLAR" TARTIŞMASI

Ünlü oyuncu, şarkıcı İzzet Yıldızhan’ın, kadın sanatçıların iddialı sahne kostümleri hakkında yaptığı "Külotla sahneye çıkmasınlar" şeklindeki açıklamaya tepki göstermişti.

Eğlenceli geçen çekim sonrası gerçekleşen röportaja, Gonca Vuslateri’nin sahne kıyafetleri nedeniyle kadın sanatçılara yaptığı eleştirilerden dolayı gündemde olan İzzet Yıldızhan’a yaptığı gönderme damga vurdu.

5Gonca Vuslateriden İzzet Yıldızhana montlu gönderme Böğrüm gözüktü biraz

Twitter hesabından “Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diye" mesajını yazan Vuslateri, röportaj sırasında ünlü türkücüye montlu göndermede bulundu. 

Bir muhabir, elindeki montu Gonca Vuslateri’nin sırtına atarak, “İzzet Bey'in yanından geliyoruz, giyerseniz” şeklinde espri yaptı. 

"ÇOK USTURUPLU GİYİNDİK"

Montu tersten giyerek kafasına geçiren oyuncu, "Böğrüm gözüktü biraz. Çok güzel bir projeydi. Çok usturuplu giyindik” sözleriyle, herkesi kahkahaya boğdu.

gazetevatan