Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 01-09-2021 16:43   Güncelleme : 01-09-2021 16:59

Korsan taşımacılık meselesine MHP'den duyarlı yaklaşım

Korsan taşımacılık meselesine MHP'den duyarlı yaklaşım

MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, terminal esnafının sıkıntılarını dinlemek ve korsan taşımacılığın önüne geçilmesi konusunda desteklerini iletmek üzere önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Sakarya VİB turizm yönetim kurulu başkanı Suat Akın ve terminal esnafı ile görüşen Bülbül ve Akar, küçük bir toplantı gerçekleştirdi. Sakarya VİB Turizm'de düzenlenen toplantıda, korsan taşımacılığın, hem terminal esnafını olumsuz etkilediği, hem de şehre büyük zarar verdiği görüşü hakim oldu. 

AKIN'DAN TEŞEKKÜR

Sakarya VİB Turizm yönetim kurulu başkanı Suat Akın, terminal esnafını mağdur eden bu meseleye duyarlı davrandıklarından ötürü Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve İl Başkanı Ahmet Ziya Akar'a teşekkürlerini iletti. Akın, ilimiz bürokrasisinin desteği ile korsan taşımacılığın önüne geçileceğine inandıklarını vurguladı. 

VALİ KALDIRIM'A GİTMİŞLERDİ

Suat Akın ve beraberindeki terminal esnafı, geçtiğimiz günlerde Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ı ziyaret etmiş ve korsan taşımacılık meselesini gündeme getirmişti. 

BAŞKAN YÜCE'YE DE GİDECEKLER

Sakarya VİB yönetim kurulu başkanı Akın ve beraberindeki heyet, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye de ziyarette bulunmayı planlıyor. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA