Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 14-09-2020 16:09   Güncelleme : 14-09-2020 16:27

İstismarcı şeyhten sonra, şimdi de cinci hoca skandalı..!

İstismarcı şeyhten sonra, şimdi de cinci hoca skandalı..!

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde 12 yaşındaki bir kız çocuğuna istismarda bulunan şeyh Fatih Nurullah'tan (Eyüp Fatih Şağban) sonra, şimdi de cinci hoca skandalı ortaya çıktı.

BEDELİ 3500 TL.

Kadınların Çıplak Vücuduna Yazı Yazan Cinci Hoca'nın Taciz Görüntüleri Sosyal Medyada Olay Oldu. Sosyal medya yine bir din istismarcısının tacizini konuşuyor. Görüntülerde kendisine Hoca diyen bir adam, bir kadını önce soyuyor. Daha sonra kadının vücudunun çeşitli yerlerine Arapça yazı yazıyor, daha doğrusu yazdığını iddia ediyor.

"SEN BENİM HELALİMSİN"

Bu arada kadına "Sıkılmıyorsun di mi?" şeklinde sorular da soruyor. İstismar ettiği kadınları "Sen benim helalimsin" diyerek güven sağlıyor. Kadınlar da soyunup Hoca'nın yazı yazmasını bekliyorlar. Kadınların bu istismarcıya gitme sebebi ise genellikle eşleriyle aralarını düzeltmek istemeleri. Bu çalışmanın bedeli ise 3500 TL (!).. Skandal olayın yaşandığı yer ise İstanbul Esenler...

TUTUKLANDI

İstanbul'da kadınlara evliliklerini kurtarabileceğini vadeden ve bu kadınlardan para alarak dualar edip, vücutlarına yazılar yazarak cinsel istismarda bulunan 'Cinci Hoca' olarak bilinen Burhan Dalgalı tutuklandı.

Kaynak: onediocom

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA