TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 04-08-2020 21:10   Güncelleme : 04-08-2020 21:14

Fibo Krem Ne İşe Yarar ve Kullananlar

Fibo Krem Ne İşe Yarar ve Kullananlar

Kozmetik ürünler grubuna giren kişisel bakım ürünleri içinde masaj yağları vardır fakat Fibo masaj yağı ile masaj kremini bu gruptan ayrı tutuyoruz.

 

Herhangi bir kozmetik ürün olarak düşünmemeniz gereken Fibo cream topikal bir üründür. Muhteviyatında olan sekiz çeşit bitki özü sırt, omuz, kol, boyun gibi bölgelerde hissedilen ağrıları çok kısa süre içinde gidermeye yöneliktir. Hatta 14 günlük düzenli kullanımların çok daha pozitif sonuç verdiği kullanıcılar tarafından belirtilmektedir. Sporcuların sık sık yaşadığı eklem ve kas ağrılarına karşı da fibo cream özellikle tavsiye edilmekte ve kullanılmaktadır.

 

Fibo krem rahatlatıcı özelliğinin yanı sıra vücuttaki kas ve kemik dokusu üzerinde ağrı kesici bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda kıkırdak dokusunun kendisini toplamasına yardımcı olur. İskelet sistemi içinde eklemlerin kolay çalışmasını sağlayan kıkırdak doku zamanla yıpranır ve eklemler kolay hareket edemez hale gelip ağrı yapmaya başlarlar. Fibo cream bu gibi durumlardaki yardımcınızdır ve kullanılan ağrı kesici ilaçların aksine, hiçbir yan etkisi yoktur.

 

Nasıl Kullanılır?

 

Fibo kremi elinizle ağrıyan yere masaj yapar gibi, yumuşak hareketlerle sürerek cildinize yedirin. 30 saniye gibi çok kısa sürede etkilerini hissetmeye başlayacaksınız. (İlk anda bir yanma hissedilebilir.) Eğer alerjik bir yapınız varsa önceden kolunuza sürüp deneyebilirsiniz. Ama kremin özenli muhteviyatının anti alerjik olduğu doğrulanmıştır. Çünkü genel anlamda bu muhteviyat sekiz çeşit bitki özüne dayanmaktadır. Ağrıyan bölgeye haricen sürün ama bunu günde üç kereden çok yapmayın. Sonrasında da sürülen bölgeyi en az iki saat yıkamayın. Fibo cream kullanımı içinde gözlerle temas ettirilmemesi uyarısı da vardır. Oda sıcaklığında korunması yeterlidir.

 

 

Piyasada satılan bitkisel kremler içinde bu ürün kozmetik özellikleri ile değil, ağrı kesici özelliği ile öne çıkmaktadır. Satış olarak da firmanın resmi satış sitesinden almak en doğru yol olacaktır. Böylece süren indirim kampanyalarından (şu an için bir tüp Fibo Krem fiyatı 99 liradan 59 liraya inmiştir) ve sipariş kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Tümü orijinal ve hologram etiketli olan ürünler Fibo cream resmi satış sitesinde sizi bekliyor.

 

Tüketicilerin hemen aklına gelen fibo cream fiyatı hakkında sitede gayet uygun rakamlar göreceksiniz. Özellikle çoklu alımlar kullanıcılar açısından daha karlı olmaktadır. Örneğin 3+1 şeklindeki alımlarda firmanın diğer bir ürünü olan masaj yağını hediye olarak alabilirsiniz. Söz konusu olan firma ise sektörde yıllardır üretim yapan İnova Kozmetik’tir. Tüp şeklindeki ambalajlar üzerinde Fibo MassageReliefCream ibaresini göreceksiniz. Rahatlatıcı masaj kremi anlamındadır.

 

Site sayfalarında Fibo Cream sipariş ver bölümünden başka direk iletişim sağlayan e-posta yollama bölümünü de göreceksiniz. Firmaya ürün hakkında yazabilir, soru ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz. İsterseniz kendi telefonunuzu da verebilirsiniz. Bu durumda size geri dönüş yapılacaktır.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA