Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 20-04-2021 12:56   Güncelleme : 20-04-2021 13:02

Sedat Yücel, beyin kanaması geçirdi!

Sedat Yücel, beyin kanaması geçirdi!

Uzun yıllar Kent Konseyi Genel Sekreterliği görevini üstlenen, ardından AK Parti Gölcük İlçe Başkanlığı yapan, Sedat Yücel, daha sonra yoluna Ali Babacan'ın genel başkanı olduğu Deva Partisinde devam etmiş ve bu partinin kurucu Gölcük İlçe Başkanı olmuştu.

Sedat Yücel, Ramazan ayının ilk günü evinde fenalaştı. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alındı. Sedat Yücel’in beyin kanaması geçirdiği bildirilirken, Deva Partisinden Sedat Yücel’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

TABURCU OLDU

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Sayın İlçe Başkanımız Sedat YÜCEL 13.04. 2021 salı günü evinde rahatsızlanarak Kocaeli Üniversitesi Hastanesine kaldırılmıştır. Yapılan tetkikler sonucunda beyin kanaması geçirdiği tespit edilmiş olup hastanedeki tedavisi yapıldıktan sonra 16.04.2021 cuma günü taburcu olmuştur. Sağlık durumu iyi olup bir müddet evinde istirahat edecektir. Kamuoyunu bilgilendirir, İlçe Başkanımız Sn. Sedat Yücel'e geçmiş olsun dileklerimizle ve dualarımızla yanında olduğumuzu bildiririz.”

Kocaeli Koz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA