SPOR
Giriş Tarihi : 08-06-2021 14:40   Güncelleme : 08-06-2021 14:51

Sakarya'dan 4 isim TÜMSAD kurucu üyesi oldu!

Sakarya'dan 4 isim TÜMSAD kurucu üyesi oldu!

Merkezi Gaziantep'te bulunan ve Genel başkanlığını Vakıf Demir'in yaptığı TÜMSAD (Tüm Spor Adamları Derneği) tüm illerde örgütlenmeye gidiyor. Şu ana kadar 60 ilde örgütlenen TÜMSAD Tüm Spor Adamları Derneği Sakarya kurucu üyeliklerine Zeki Öztürk, Cevdet Sarı, Pınar Batman ve  İbrahim Koşutan getirildi

TÜMSAD'ın kurucu üyesi olan, Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk yaptığı açıklamada kendilerini bu görevi layık gören Genel Başkan Vakıf Demir'e teşekkür ederek, spor adına çok güzel projelerinin olduğunu, her zaman ilk sırada çocukları kötü alışkanlıklardan kurtarmak, onları spora teşvik etmenin geldiğini söyledi.

3 AY SONRA KONGRE

3 ay içinde kongreye gideceklerini de belirten Öztürk, çok yakın bir zamanda kahvaltılı basın toplantısı yapacaklarını ve geniş detay vereceklerini söyledi.

Yönetim Kurulu üyesi, aynı zamanda Judo Antrenörü olan Pınar Batman'a TÜMSAD Genel başkanı Vakıf Demir'in gönderdiği teşekkür beratını takdim eden Sakarya Şube Başkanı Zeki Öztürk Batman'ı tebrik etti. Batman da yaptığı açıklamada, "Spor adına üzerime ne düşüyorsa seve seve yapmaya hazırım, şahsıma verilen bu kutlu görev için Genel Başkanımız sn Vakıf Demir'e, Sakarya şube Başkanımız sn Zeki Öztürk'e ayrı ayrı teşekkür ederim" dedi.

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA