Akyazı
Giriş Tarihi : 07-12-2020 13:05   Güncelleme : 07-12-2020 13:18

Sakarya Haymanalılar Derneği'nden Başhekime moral ziyareti

Sakarya Haymanalılar Derneği'nden Başhekime moral ziyareti

Sakarya Haymanalılar Derneği başkanı Ali İhsan Tarım ve Sakarya Haymanalılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Tarım , Akyazı Devlet Hastanesi başhekimi Yavuz Tepeçınar'ı ziyaret etti. Salgın sürecinde moral ziyareti gerçekleştiren Ali İhsan ve Muhammed Tarım, şunları dile getirdi:

"SİZ SAĞLIKÇILARIMIZA ŞÜKRAN BORÇLUYUZ"

"Tüm dünyayı etkisi altına alan kovid-19 koronavirüs salgını ülkemizi de ne yazık ki etkisi altına almıştır. Avrupa ülkelerinin sağlık sistemleri 1 1 çökerken ülkemiz bu durumu en iyi şekilde yönetmektedir. Devletimizin Covid-19 salgınına karşı güçlü durmasındaki en büyük sebep siz sağlıkçılarımızsınız. Sakaryamızda bulunan Akyazı Devlet Hastanesi bu zor süreçte hem poliklinikleri hem de kovid-19 hastalarıyla uzman doktorları ile muazzam bir şekilde ilgilenmiş ve hızlı çözüm üreterek etkili olabilmek açısından muhteşem bir yol izlemiştir. Bu uzun süreci planlanmış şekilde yürüten başta başhekim Yavuz Tepeçınar'a ve yönetimine, tüm hastane personeline şükranlarımızı iletiyoruz."

ÇİÇEK TAKDİMİ

Başhekim Tepeçınar'ı ziyaret eden Sakarya Haymanalılar Derneği başkanı Ali İhsan Tarım ve Sakarya Haymanalılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Tarım moral ve motivasyon amacıyla başhekim Tepeçınar'a üzerinde not olan çiçek verdiler. Verilen çiçekteki not şu şekildeydi:

SARSILMAZ TEMEL...

"Kıymetli Yavuz TEPEÇINAR hocam Sakarya Haymanalılar Derneği olarak sizlere şükranlarımı sunuyorum. Tüm dünyayı etkisi altına alan kovid-19 koronovirüsün ne yazık ki ülkemizi de etkisi altına almıştır Avrupa ülkelerinin sağlık sistemleri bir bir çökerken ülkemiz bu salgını en iyi şekilde yürütmüştür. Ülkemizin salgınla mücadelesindeki iyi durumunda en büyük sebebi siz hekimlerimizdir. Bu salgın sürecini en az hasarla atlatabilmemiz için gecenizi nasıl gündüzüne kattınız. Vatandaşlarımızın derdi ile nasıl dertlendiğinizi kanayan yaraya merhem olmak için nasıl mücadele gösterdiğinize millet olarak şahidiz. Sizler dili dualı anaların sevinci Aziz milletimizin Onur'u güçlü devletimizin sarsılmaz temelisiniz.

Kıymetli hocam sizin nezdinizde yönetiminizi, hekimlerinizi, tüm hastane çalışanlarını en içten en kalbi duygularımla ile selamlıyorum"

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bu duygu yüklü cümlelerin olduğu notu başhekim TEPEÇINARA veren TARIM, Akyazı Devlet Hastanesi müdür yardımcılığına atanan 15 Temmuz Gazisi Adem Akyol'la hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak çiçek takdim etti.

YÖNETİM TOPLANTISI

Ali İhsan Tarım bu ziyaretinden sonra telekonferans yöntemi ile Sakarya Haymanalılar Derneği yönetim kurulu olarak yapmış oldukları toplantıda sağlık çalışanlarına yapılabilecek en büyük iyiliğin aslında kendimizi muhafaza eden maske mesafe hijyen kurallarına uyulması olduğunu hatırlatarak, talimatlar verdi ve fikir alış verişi yaptı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA