Advert
SAKARYA SAĞLIK
Giriş Tarihi : 18-03-2020 15:53   Güncelleme : 18-03-2020 16:00

Öykü Arin’den vatandaşlara çağrı..!

Öykü Arin’den vatandaşlara çağrı..!

Sakarya Karasulu olan, Antalya’da yaşayan ve lösemi tedavisi gören Öykü Arin, korona virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlara önerilerde bulundu. "Herkes evde bir şeyler yapsın. Evde puzzle yapabiliriz, yoga yapabiliriz, resim yapabiliriz, saklambaç, kovalamaca oynayabiliriz" diyen Arin’in öneri videosu, birçok sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni topladı.

İzmir’de 2018 yılının Kasım ayında löseminin ender görülen türü Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) teşhisi koyulan minik Öykü için başlatılan donör kampanyası ile herkes seferber olmuştu. Yakalandığı rahatsızlık ve donör kampanyasıyla herkesin ilgiyle takip ettiği Öykü Arin’in, ‘Korona virüs’ nedeniyle evlerinden çıkmayan vatandaşlar için önerilerde bulunduğu video büyük beğeni topladı.

"Dışarıda Korona virüsü var, o da çok tehlikeli" diyen Arin, şu önerilerde bulundu:
“Herkes evde bir şeyler yapsın. Evde puzzle yapabiliriz, yoga yapabiliriz, resim yapabiliriz, saklambaç, kovalamaca oynayabiliriz. Halı örebiliriz, yastık savaşı yapabiliriz. Böyle oyunlar yapabiliriz. Mikroskopla da bakabiliriz. Herkes evde kalsın. Çıkartma yapıştırabiliriz, hayvanları konuşturabiliriz, karakterleri olabiliriz. Hayvan karakterleri konuşturabiliriz.”

Kaynak: haber7

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA