SAKARYA SAĞLIK
Giriş Tarihi : 05-01-2020 01:38   Güncelleme : 05-01-2020 02:31

O müdürün özel hastanede başına gelene bakın...!

O müdürün özel hastanede başına gelene bakın...!

Adapazarı Belediyesi Kentsel Dönüşüm ve Etüt Proje Müdürü Salih Kaya, hastalanan kızını Sakarya'daki özel bir hastanenin acil bölümüne götürdü. Kendisine imzalatılan belge sonrasında öfkelenen Kaya, tepkisini sosyal medya üzerinden gündeme getirdi.

Vatandaşa tuzak kurulduğu mesajını veren Adapazarı Belediyesi Kentsel Dönüşüm ve Etüt Proje Müdürü Salih Kaya, hastalık telaşı yüzünden hastane yetkililerinin verdiği belgeleri apar topar imzaladığını, bağlı bulunduğu SGK güvencesini söylemediğini, imzaladığı belgenin, hastane masraflarını kendisinin karşılayacağını belirten bir taahhütname olduğunu anlayınca çok geç olduğunu kaydetti.

Başına gelen olayı "tezgah" olarak yorumlayan ve sosyal medya hesabından belgesi ile paylaşan Kaya şunları yazdı:

"Bu gece kızım 1 saat içerisinde 8 kes kustu. Apar topar en yakın hastaneye gittik. Hatta yolda eşimin kucağında bayıldı, solunumu zorlandı. ……. Hastanesi acil servisinde doktora gösterdik. Doktor hemen serum takın bu çocuk iyi değil dedi yatırdık kızımı.

Kayıt açtırmaya gittiğimde fotoğraftaki kağıdı imzalatmak istediler. Aslında özel hastanelere gitmeyip batırmak lazım. Ama o can telaşından düşünemiyorsunuz.

"TEZGAHA BAK"

Neymiş bana sormuşlar ben bağlı olduğum SGK güvencemi söylememişim. Yalana bak. Tezgaha bak."

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA