Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 30-11-2020 23:30   Güncelleme : 30-11-2020 23:47

Motosikletli kuryelerden bu istek ve uyarı geldi

Motosikletli kuryelerden bu istek ve uyarı geldi

Sakarya Motosikletli Kuryeler Derneği Başkanı Uğur ÇETİN'den dikkat çeken uyarı ve istek açıklaması geldi. İşte Çetin'in dikkat çeken o uyarı açıklaması:

"Bütün gün trafikte olmanın stresi ve üzerimizdeki işletme vede müşteri baskısı yüzünden trafikte hatalar da yapabiliyoruz. Kendimize özeleştiri yapıp hatalarımızı da görüyoruz ve düzeltmeye çalışıyoruz. Kendimizi kurduğumuz dernekle birlikte düzeltmeye çalışıyor kuryeleri daha çok bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Bununla ilgili trafikte bilinclendirmeler yapıyoruz ve sonuç almaya başladık. Son 1 yıl içinde Sakarya'da motokurye kazaları yarı yarıya azaldı ve daha az insanın canı yandı. Bunu en aza indirmeye çalışıyoruz. Sizlerden de ricamız bizi anlayın bizi farkedin artık

Daha 13 gün önce Serdivanda karşı yönden gelen aracın motokurye arkadaşımızı farketmemesi yüzünden önüne aracını kırıp çarpışmaya sebebiyet vermiştir. Bir dikkatsiz sürücü yüzünden Furkan Canbaz kardeşimiz hala yoğun bakımda uyutulup yatıyor yaşam mücadelesi veriyor hayatı tehlikesi de sürüyor. Ailesi eşi ve çocukları bir iyi haber bekliyoruz. Lütfen yola çıkarken bir kez daha bakın aynalarınızı bir kez daha kontrol edin sinyal verin bizleri farkedin lütfen"

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA