Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 07-05-2021 23:03   Güncelleme : 07-05-2021 23:13

Melek Aslan cinayeti, o raporda “şüpheli ölüm” listesinde!

Melek Aslan cinayeti, o raporda “şüpheli ölüm” listesinde!

2021 nisan ayında erkekler tarafından 16 kadın öldürüldü, 14 kadın şüpheli şekilde ölü bulundu. Kocaeli’deki o ölümde “şüpheli” olarak değerlendirildi.

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Nisan ayı raporunu açıkladı. Rapora göre, Nisan ayında 16 kadın cinayeti işlendi. 14 kadının ise şüpheli bir şekilde ölü bulunduğu belirtildi. Öldürülen 16 kadından 11’inin hangi bahaneyle öldürüldüğü tespit edilemediği, 5’i de boşanmak istemek, barışmayı reddetmek, evlenmeyi reddetmek, ilişkiyi reddetmek gibi kendi hayatına dair karar almak isterken öldürüldüğü ifade edildi. 11 kadının hangi bahaneyle öldürüldüğünün tespit edilmediği raporda yer aldı.

MAĞARADA ÖLÜ BULUNMUŞTU

2 Nisan günü Melek Aslan, Kandıra Kerpe’de kayalıklarda ölü bulunmuştu. Evli ve 2 çocuk annesi Melek Aslan’ın evden çıkarken eşine babasının evine gideceğini söylediği daha sonra kendisinden haber alınamadığı belirtilmişti. Melek Aslan'ın Sakaryalı eski sevgilisi Orhan Vatansever'in adı, "cinayetin azmettiricisi" olarak geçmişti. Aslan’ın ölümü ise Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Nisan ayı raporunda şüpheli ölüm olarak yer aldı.

Kocaeli Koz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA