Advert
Erenler
Giriş Tarihi : 19-05-2020 13:47

Kılıç: Erenler'de kimse yalnız değil

Kılıç: Erenler'de kimse yalnız değil

Erenler Belediyesi ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Erenler Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş üstü vatandaşlar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi vekronik rahatsızlığı olan vatandaşlar içintemel gıda malzemelerinin bulunduğu erzak kolileri ve günlük sıcak yemek dağıtımına devam ediyor.

TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Çalışmalar hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “4 günlük sokağa çıkma sınırlandırılmasında ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal İşler Müdürlüğümüzkoordinatörlüğünde yürütülen çalışmalar kapsamında her gün Erenler’imizin tüm mahallelerinde 65 yaş üstü vatandaşlar başta olmak üzere kronik rahatsızlığıolan ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara erzak yardımları ulaştırılırken bununyanı sıra sıcak yemek dağıtımı da tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

‘BİRLİKTEATLATACAĞIZ’

Başkan Kılıç, “Aynı zamanda İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile karantinada olan 5 binamızda yaşayanvatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. İfade ettiğimizgibi karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA