Advert Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 06-02-2021 22:35   Güncelleme : 06-02-2021 22:53

Kanserder başkanı Akar'dan Hüner Coşkuner için duygulu satırlar

Kanserder başkanı Akar'dan Hüner Coşkuner için duygulu satırlar

Amansız hastalığa yenik düşen ünlü şarkıcı Hüner Coşkuner'in ölümü sanat dünyasını yasa boğarken, acı haber kanser hastalarını da derinden üzdü. KANSERDER yönetim kurulu başkanı Nihal Akar, yüreği güzel olan şarkıcının ölümünün ardından sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşım yaptı. Akar şunları yazdı: 

"BU DÜNYADAN GÜZEL YÜREKLİ İNSANLAR GEÇTİ"

"Bu dünyadan Güzel yürekli iyi insanlar geçti

Akyazı'da bir destek bin hayat dedik

Tel aradım geliyorum Nihal hanım dedi ve geldi.

Dernegimiz de hastalarımız la moral buluşmasında bulusurmusunuz dedim elbette buluşuruz dedi ve buluştuk

İstanbul feshanede kanserde farkındalık programımızda bizimle varmisinız dedim.

Ne demek insanlık görevimiz dedi.şizofreni hastaları yararına kadıköy kültür merkezinde konserine davetli olarak katıldık.protoklden yerimizi ayırtmış Sakaryadan çok değerli misafirlerim var demis. Geldigi tüm programlarda konser oncesı gelirini şizofreni hastaları derneği yararına bağışladığı kendi yazdığı şiir kitaplarınında imza programını gerçekleştiriyordu. Ablasını bagirsak kanserinden kaybetmişti hasta ve hasta yakınının neler yaşadığını biliyordu.

Bir ulusal tv nin sabah kusaginda canlı yayın konuğu olmuştu programa eşinden ve eşinin ailesinden psikolojik ve fiziksel şiddet gören sakaryali anne ve 2 çocuğu da konuktu

Durumlarına cok üzüldü reklam arası beni aradı Nihal hanımcım bu anneye yardımcı olabileceğine inanıyorum. Sen çok koca yürekli bir kadınsın dedi.

Kadıncağızın telefon numarasını bana verdi.ertesi gün aradım görüştüm iş buldum.barodan hukuksal destek saglattik. Eşinden tek celsede boşandı işi olduğu için bir kızı bir oğlu 2 evladı da anneye verildi. Okuma yazma eğitimlerimize kattık.şehir merkezinde evi tutulup yerleşti.

Zaman zaman tel görüşmelerimiz olurdu 2016 yılında sevgili eşim kemal beyi kanserden kaybettiğim zaman bir müddet görüşememiştik.

Bir gün aradı tatlı bir sitemle unutulduk mu güzel insan dedi. Iyiler hiç bir zaman unutulmaz Hüner hanımcım, iyi ki aradınız, üzüntüme moral oldunuz dedim.

Eşimin vefatını duyunca telefonda benimle ağladı.

Pes etmeyeceğiz, kanser bizden sevdiklerimizi alsa da, iyilik yapmaya devam edeceğiz demişti.

Bir çok hayatlara dokunan cennet yürekli güzel insanı kanser bizden aldı

Güzel dost güzel insan Hüner Coşkuner, iyi ki seni tanıdım. Şimdi artık cennetteki çocuklarımız kır çiçeklerimiz çok mutlu. Biz ise çok üzgünüz mekanın cennet olsun güzel insan"

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA