Pamukova
Giriş Tarihi : 16-11-2020 21:17   Güncelleme : 16-11-2020 21:26

Genç Parti Pamukova İlçe Başkanı Muhammet Karaoğlu oldu

Genç Parti Pamukova İlçe Başkanı Muhammet Karaoğlu oldu

Türkiye’de ilk kurulduğunda ve ilk girdiği seçimlerde oldukça ses getiren Cem Uzan’ın Genç Partisi yurt genelinde olduğu gibi Pamukova'da da teşkilatlanma süreci hızlandı. Sakarya Genç Parti İl Başkanı Nilgün Boğaz tarafından Muhammet Karaoğlu Pamukova Genç Parti İlçe Başkanlığına atandı.

“DİMDİK AYAKTAYIZ”
Pamukova Genç Parti İlçe Başkanı Muhamet Karaoğlu, “Genel Başkanımız Cem Uzan’ın haksız yere linç edilerek aramızdan ayrılmasından dolayı 13 yıllık bir boşluk oldu. 13 yıl sonra tekrar Genç Parti olarak dimdik ayaktayız. Yaşadığımız bu süreçte teşkilatlanmamıza hız vererek gerçekleşecek olan kongremize hazırlık yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

“İLÇEMİZİN SORUNLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUZ”
Karaoğlu, ''diğer ilçelerimizin atama süreçleri, tüm hızıyla devam ediyor. Partimize eskiden olduğu gibi, halkımızın ilgi ve teveccühü her geçen gün katlanarak artmaktadır. Biz de bu teveccühe layık olmak için, partimizin ilke, program ve vizyonuyla daha çok çalışıp, projeler üreteceğiz. Siyasi partiler, ülke yönetimine talip olmak için kurulmuşlardır. İlçemizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu sorunları çözecek, deneyimli ve donanımlı kadrolara sahibiz. Bizim için her bireyin fikir ve önerileri çok önemlidir, bu sebeple, tüm halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarının düşüncelerini dikkate alacağız. Katılımcı demokrasi ve çağdaş yönetimi ülkemizde düstur edineceğiz” dedi. (pamukovasosyalmedya)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA