Advert
Arifiye
Giriş Tarihi : 09-04-2021 14:00   Güncelleme : 09-04-2021 20:59

Gelecek Partisi ilçe binasına saldırı!

Gelecek Partisi ilçe binasına saldırı!

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı binasına, kimliği meçhul kişi yada kişilerce saldırıda bulunuldu. Olay dün akşam saat 22.00 sıralarında yaşandı. Saldırıda Teşkilat binasının camları kırıldı. 

İL VE İLÇE TEŞKİLATINDAN KINAMA

Gelecek Partisi il Başkanlığı ve Arifiye İlçe Başkanı Metin Demirkol tarafından olayla ilgili kınama mesajları yayınlandı. Yayınlanan kınama mesajı şöyle:

"Arifiye İlçe Teşkilatına  menfur bir saldırı yapılmıştır. Bu saldırıyı şiddetle nefretle kınıyoruz. Güvenlik güçlerimizden ve bağımsız yargıdan failleri ve varsa faiilerin arkasındaki kişileri ortaya çıkartıp bu provakasyonu tüm yönleriyle aydınlatmasını talep ediyoruz.

Gelecek Partisi gece karanlığında korkakca gerçekleştirilen bu tür eylemlerle geri adım atmayacaktır. Şiddet dilini kullananların aksine sevgiyi barışı ve kardeşliği her zaman önceleyecektir. Türkiye'nin 80 öncesinde olduğu gibi kaotik günlere dönmesine fırsat vermeyecektir.

Mevcut iktidar artık ülkemizi yönetememektedir. Milletimiz devasa sorunlarla boğuşmak zorunda kalmıştır. Gelecek Partisi milletimizin bu sorunlarını çözeceği iktidara emin adımlarla yürümektedir. Bu ve benzeri karanlık girişimler yürüyüşümüzü durduramayacaktır. Kamuoyuna saygıyla sunulur." 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA