Akyazı
Giriş Tarihi : 29-09-2021 11:42   Güncelleme : 05-10-2021 19:33

Esra Erol'da rezil iddia: En fazla hediye gönderene karısı Fatma'yı...

Esra Erol'da rezil iddia: En fazla hediye gönderene karısı Fatma'yı...

Esra Erol'da işlenen ve Sakarya Akyazılı olan Fatma ile Ahmet Kaymaz çifti olayında flaş gelişmeler yaşandı. Anne Melahat Oruç, yüzde 45 engelli olan kızının Ahmet Kaymaz tarafından kaçırıldığını ve resmi nikah kıyıldığını söyledi. Canlı yayına bağlanan bir izleyici ise TikTok ile ilgili rezil bir iddia ortaya attı.

Atv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Esra Erol'da yine inanılmaz bir olay yaşandı. Geçtiğimiz günlerde canlı yayına Sakarya'dan katılan Melahat Oruç, 19 yaşındaki zihinsel engelli kızı Fatma'nın, Ahmet Kaymaz isimli genç tarafından kaçırıldığını anlattı.

"KIZIM 4 BİN LİRA MAAŞ ALIYOR"

Anne Oruç, "Kızım Kocaeli'nde yurtta kalıyordu. Ahmet Kaymaz isimli bir adam kızımı Zonguldak'a kaçırıp, resmi nikâh kıydı. Kızımın yüzde 45 engeli var.

"ADAMIN ÇOCUĞU VE HANIMI VAR"

Bir evlilik yürütecek durumu yok. Kızım 4 bin lira maaş alıyor. Maaşı yüzünden evlendi. Adamın çocuğu var, bir de hanımı var, beraber yaşıyorlar" açıklamasını yaptı.

ANNESİNE ÖNCE SALDIRDI, SONRA SARILDIANNESİNE ÖNCE SALDIRDI, SONRA SARILDI

Bu sözler milyonları şoka uğrattı. Cuma günkü yayında ise genç kız, annesine saldırdı.

Yaşananlardan dolayı pişman olduğunu ifade eden Fatma Kaymaz, annesine sarıldı.

Dünkü yayında ise yaşananlardan dolayı pişman olduğunu ifade eden Fatma Kaymaz, annesine sarıldı.

Bu sırada anne Melahat Oruç'un konuşmaları da izleyenleri duygulandırdı.

Kızının kendisine döneceğine dair inancı artan anne, Ahmet Kaymaz'ın sözüyle şoke oldu. Ahmet Kaymaz, "Fatma'yı annesiyle barışmaya ben zorladım" diye konuştu.

Resmi nikahlı eşinin sözlerini doğrulayan Fatma Kaymaz'sa "Ahmet istemese annemle barışmayı düşünmüyordum" ifadelerini kullandı.

Posta