Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 04-05-2021 16:34   Güncelleme : 04-05-2021 17:04

Esra Erol Sakarya'dan canlı yayın yaptı, eşler yüzleşti.. Gergin anlar!

Esra Erol Sakarya'dan canlı yayın yaptı, eşler yüzleşti.. Gergin anlar!

İmam nikâhlı eski eşinden ayrıldıktan sonra, bir başkasıyla evlenen ve Sakarya'da ikamet eden Berna Balaban, Esra Erol'a başvurmuş ve eski eşi Mehmet Ateş'in, iki çocuğunu reddettiğini ifade ederek, DNA testi istediğini söylemişti. Balaban, "Eski eşimin, çocuklarımı üstüne almasını ve nüfusuna geçirmesini istiyorum" dedi.

SAKARYA'DAN CANLI YAYIN

Gelişmelerin ardından bugün Berna Balaban ve imam nikahlı eski eşi Esra Erol'un programında karşı karşıya geldi. Caner, çekim yapmak ve Mehmet Ateş ile görüşmek için Sakarya'ya geldi.

YÜZLEŞTİLER

Canlı yayında eski eşiyle yüzleşen Berna Balaban ile Mehmet Ateş arasında gergin anlar yaşandı. ATV'de yayınlanan programda konuşan Mehmet Ateş, "Yaşı küçüktü eşimin... Doğan çocukları nüfusuma aldıramadım. Sakarya Doğum evinde doğmuştu çocuklar. İlk çocuk doğduğunda hastaneden dönüşte evde tartışma yaşadık. Eşim annesinde kaldı. Onu almaya gittim, bana "sen beni sokağa bıraktın" dedi. Annesiyle konuşmak istedim ama "Annem evde yok, gelince konuşursun" dedi. Benden sonra annesiyle de kavga etti. Doğan çocuğu (Melisa’yı) alıp çarşıya gitti." dedi.

"İLK ÇOCUK BENDEN AMA İKİNCİDEN ŞÜPHELİYİM"

Ateş, "İlk doğan çocuk Melisa'nın benden olduğuna eminim. Ama ikinci çocuk için şüphelerim var" şeklinde konuştu.

DNA TESTİ VERDİ

Bugün DNA testi veren Mehmet Ateş, "Çocuklar benim çıkarsa bakımlarını üstleneceğim ve mahkeme kararıyla onları nüfusuma aldıracağım" ifadelerini kullandı.

YENGE İLE KAVGA

Yayına bağlanan Mehmet Ateş'in yengesi ile Berna Balaban arasında da gergin anlar yaşandı. 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA