Advert
Erenler
Giriş Tarihi : 20-04-2020 13:51   Güncelleme : 20-04-2020 13:58

Erenler'de panik yok, tedbir var

Erenler'de panik yok, tedbir var

Erenler Belediyesi Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler kapsamında 48 saat süren sokağa çıkma yasağında 48 saat boyunca aralıksız olarak vatandaşlardan gelen talepleri yerine getiriyor.

Erenler Belediyesi Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler kapsamında 48 saat süren sokağa çıkma yasağında Kültür ve Sosyal İşler, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlükleri ile 48 saat boyunca aralıksız olarak vatandaşlardan gelen talepleri yerine getiriyor. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ekiplerin hafta sonu seferber olacağını yasağın başlayacağı gece sosyal medya hesabından, “Koronavirüs önlemleri kapsamında Cumartesi ve Pazar günlerinde 48 saat sürecek olan sokağa çıkma yasağında Kültür ve Sosyal İşler, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile birlikte sahada çalışmalarımızı hemşerilerimiz için sürdüreceğiz.Kıymetli vatandaşlarımızdan ricamız alınan tedbirlere uymaları. İnşallah devlet ve millet el ele süreci en kısa zamanda geride bırakacağız” cümleleri ile belirtmişti.

‘SAHADAYIZ’

Sokağa çıkma yasağında verilen hizmet hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Koronavirüs’e karşı devletimizin almış olduğu tedbirler kapsamında 48 saat sürecek olan sokağa çıkma yasağında hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını 48 saat boyunca karşılamak amacıyla Kültür ve Sosyal İşler, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlükleri ekiplerimiz ile önlem ve tedbirlerimizi alarak sahayız.” dedi.

 

‘PANİK YOK TEDBİR VAR’

Başkan Kılıç, “Panik yok, tedbir var. Süre zarfından ekiplerimiz çalışmalarını itina ile sürdürüyor. Bir taraftan tedbirlerimizi almaya devam ederken diğer yandan dezenfekte çalışmaları gerçekleşiyor, vatandaşlarımızın talepleri yerine getiriliyor, hazırladığımız hijyen paketleri dağılıyor.

 

GÖREV BAŞINDAKİLER UNUTULMADI

Başkan Kılıç, “Ekiplerimiz 48 saatlik süreçte görev alan emniyet mensubu arkadaşlarımızı ziyaret ederek kendilerine ikramda bulundu.Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Bu süreçte var gücüyle çalışa kıymetli mesai arkadaşlarımıda gönülden teşekkürlerimizi sunuyorum. Devlet ve millet el ele Allah’ın izniyle bu süreç. Geride bırakacağız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA