SİYASET
Giriş Tarihi : 08-09-2020 22:53   Güncelleme : 08-09-2020 23:04

Bülbül Mütercimler'in sözlerine sert çıktı: Küstahlık...Alçaklık..!

Bülbül Mütercimler'in sözlerine sert çıktı: Küstahlık...Alçaklık..!

Katıldığı bir televizyon kanalında hem İmam Hatiplileri, hem de Sakaryalıları hedef alan Erol Mütercimlere bir tepki de MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül'den geldi. Bülbül, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"KÜSTAHLIK....ALÇAKLIK"

"Bir TV kanalında Erol Mütercimler isimli şahıs, kamuoyuna yansıyan beyanları ile Milli birliğimizin üzerine titreyen, vatanı ve milleti için her türlü fedakarlığı göze almış olan Sakaryamıza ve Sakaryalılara yönelik küstahça suçlamalarda bulunmuştur.

Bu şahsın yaptığı açıklamaların, toplumumuzu kin ve nefret duyguları ile birbirine düşman etmeye yönelik açıklamalar olduğu açıkça ortadadır.

Sakarya’nın ve Sakaryalıların tarihimizin her döneminde milli birliğimiz ve bütünlüğümüz için yüksek bir feragat duygusuyla, yaptığı hizmetleri görmezden gelmek veya yok saymak büyük bir aymazlıktır. Bunun bilinçli bir şekilde yapılması ise alçaklıktır.

Huzurumuzu, kardeşliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmak isteyenler, Türk milletini birbirine düşman etmeye çalışanlar, dün olduğu gibi bugün de yarın da hüsrana uğrayacaktır. Erol Mütercimler denilen şahıs da millet vicdanında mahkûm olacak, hukuk önünde hesap verecektir."

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA