Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 16-03-2021 23:46   Güncelleme : 16-03-2021 23:52

Boğazından vurulmuş halde bulundu

Boğazından vurulmuş halde bulundu

Sakarya'nın komşu ili olan Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, Yunus Emre Mahallesi Pazarlıdere Caddesi üzerinde 30 yaşında olduğu tahmin edilen bir genç boğazından vurulmuş halde bulundu. 

Gölcük’te akşam saatlerinde cinayet olayı yaşandı. Gölcük Yunus Emre Mahallesi Pazarlıdere Caddesi Koray Aydın Parkı mevkisinde bir derme çatma barakada bir kişi silahla boğazından vurulmuş olarak bulundu. Yapılan incelemede vurulan kişinin geçimini kağıt toplayarak sağlayan 30 yaşlarında isminin Sercan Tufan olduğu öğrenildi. Polis olayı gerçekleştiren kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Cinayetin detayları belli olmaya başladı

Gölcük’te yaşanan cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı. Sercan Tufan, cinayetin ailesinin izni ile arazilerine baraka yapmasına izin verdiği Ali M. isimli şahıs tarafından vurulduğu öğrenildi.

Cinayette hayatını kaybeden Sercan Tufan, ailesinin izni ile arazilerine baraka yapmasına izin verdiği Ali M. isimli şahsın yaşadığı barakaya geldi. Tufan, Ali M. isimli şahsa arazilerini boşaltmasını söyledi. Tufan ile Ali M. arasında barakada tartışma çıktı. Tartışma sırasında Ali M. silahla ateş ederek Tufan'ı vurdu. Ali M. olayın ardından kamyonetini de barakanın önünde bırakarak kayıplara karıştı.

Ses Kocaeli

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA