Advert

Advert

Advert
Hendek
Giriş Tarihi : 01-03-2021 13:12   Güncelleme : 01-03-2021 13:30

Belediye başkanlığına adayım demişti... Muhtara mermili mesaj!

Belediye başkanlığına adayım demişti... Muhtara mermili mesaj!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, Salı günü muhtarlar derneği seçimi olacağını ve yapılacak seçimlerde Hendek Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Hendek Akpınar Mahallesi Muhtarı Ogün Gülmez'in aracının kapı koluna kimliği belirsiz kişi yada kişilerce mermi bırakıldı. Muhtar Gülmez, bunu yapan kişi veya kişilerden şikâyetçi oldu. 

OLAYIN MUHTARLIK SEÇİMİ VEYA ADAYLIK AÇIKLAMASI İLE ALAKASI VAR MI?

Muhtar Gülmez, aracına mermi konulmadan önce, sosyal medya hesabından Salı günü muhtarlar derneği seçimi olacağını ve yapılacak seçimlerde Hendek Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklamıştı. Muhtarın aracına mermi koyan kişilerin seçimler öncesinde bir uyarı mesajı vermeye çalışıp çalışmadığı merak  konusu oldu.

Gülmez olaydan önce şunları yazmıştı: 

"Nasip olursa önümüzdeki Salı hayırlısı ile muhtarlar derneği başkanlık seçimine gidiyoruz.ve seçime sayılı günler kala bir çok kişi kişiler bir çok sözler ile oy çekmeye çalışıyor benim sözüm söz olsun 8.yıl sonra belediye başkan adayı olacağım ve Allah'ın izniyle sağ olursak seçimi alıp hendekte tarihî işlere projelere imza atacağız o söz verenler önce daha önce verdiği sözleri yapsın etsinler.(( vesselam)) bu arada beni seven sayan değerli büyüklerim küçüklerim kimseye söz vermesin 8.yıl sonra belediye başkanlığı için oylara talip olduğumu bu vesile ile de belirtmek isterim."

Muhtar Gülmez, başına gelen olayı sosyal medya hesabından gündeme getirdi ve şunları yazdı: 

"Bu gece birisi aracıma bu şekilde mermi koymuş ya akıllı ol mesajı ya herşeye burnunu sokma mesajı ya kimseye muhalefet olma mesajı ya ayağını denk al mesajı ya sus işine bak kimseyle işin olmasın mesajı veya ilk ve son mesaj gibi bir mesaj  olsa gerek çok şükür bizim kimsenin  ne bu güne kadar malında ne parasında ne namusunda gözümüz olmadı çok şükür olmazda  bizim işimiz ne gerekiyorsa onu yaptık ve yapmaya devam edeceğiz öyle uzak mesaj gizli mesajları sevmiyorum ben karşıma çıkıp mesaj verecek baba yiğit arıyorum. ve bildiğimiz doğru yolda devam engel etmek isteyen varsa adres daima açık net belli"

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA