Erenler
Giriş Tarihi : 12-11-2019 12:12

Başkan Kılıç ruhsat müdürleriyle biraraya geldi

Başkan Kılıç ruhsat müdürleriyle biraraya geldi

Ruhsat Servisi Müdürleri ve birim personellerinin bir araya geldiği toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Ruhsat çok hassas bir çizgi, göreve geldiğimiz günden itibaren kimsenin hakkına girmeden, hakkı, hukuku gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Erenler Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Arif Ergin, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ve İl Sağlık Müdürlüğü kurumlarının ruhsat ile ilgili ekipleri ile ilçe belediyelerinin Ruhsat Servisi Müdürlerini ağırladı. Düzenlenen toplantıya Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ta katılarak selamlama konuşması yaptı. Başkan Kılıç, düzenlenen birlik, beraberlik ve istişare toplantısına katılımlarından dolayı konuklara teşekkür etti.

RUHSAT

Ruhsat ve Denetim Servisinin hassas bir birim olduğuna dikkat çeken Başkan Kılıç, “Arif Müdürümüzün sizlerle bir araya geldiği istişare toplantısına bizde katılarak sohbet etmek, tanışmak istedik. Ruhsat çok hassas bir çizgi, göreve geldiğimiz günden itibaren kimsenin hakkına girmeden, hakkı, hukuku gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bu hassasiyetimizi kaybetmeden de sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

PROGRAM

Başkan Kılıç’ın selamlama konuşmasının ardından toplantı İlçe Belediyeleri Ruhsat Servisi Müdürlerinin ve birim personellerinin istişare toplantısı ile devam etti. Toplantıya Erenler Belediye Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu da katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA