GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2022 14:27   Güncelleme : 22-12-2022 14:30

Vali Kaldırım’dan Sakarya Ticaret Borsası’na hayırlı olsun ziyareti

Vali Kaldırım’dan Sakarya Ticaret Borsası’na hayırlı olsun ziyareti

Sakarya Valisi Çetin Oktay KaldırımSakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu

Vali Çetin Oktay Kaldırım ziyaretteborsalara çok önem verdiğini,görev aldığı illerde borsaların çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek ;“İlimiz sanayisine, tarım ve hayvancılığına yapılacak çalışmalarda tüm Sivil toplum kuruluşlarımızın yanındayız.Dünyada hızla artan nüfus karşısında tarımın önemi her geçen gün artmakta.Borsalarımızın tarım ve hayvancılıkta önemli bir misyonu var. Borsamızın yeni dönemde de önemli projelere imza atacaklarına olan inancım tamdır.” şeklinde konuştu.

STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gençziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyarette Sakaryailine özgü stratejik ürünlerin marka değerinin geliştirilmesi, kurumsal kapasitenin arttırılması vesektörel sorunları çözmeye yönelik borsa hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Ortak akıl ve yenilikçi hizmet anlayışıyla şehre ve üyelerine daha iyi hizmetler sunmak istediklerini belirten Mustafa Genç “İlimizin ve üyelerimizin gelişimi için valiliğimizle paydaşlığımızın ve işbirliğimizin önemi bizim için çok büyük.Yönetim Kurulumuz belirlediği vizyondoğrultusunda çalışmalara devam ederek üyelerinin ve sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışacaktır.”İfadelerini kullandı.

Ziyaret iyi dilek ve temennilerile sona erdi.

 

 

AdminAdmin