sakarya-gundem
Giriş Tarihi : 09-05-2022 15:14

Sedat Peker video çekecek misin sorusuna yanıt verdi: 'Bir hamle yapacağız'

Sedat Peker video çekecek misin sorusuna yanıt verdi: 'Bir hamle yapacağız'
Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkarılan Sakaryalı Sedat Peker'in video yayımlamasının üzerinden 1 yıl geçti. Halk TV canlı yayınında konuşan gazetemiz yazarı Barış Pehlivan, 'Sedat Peker'den helalleşme videosu gelir mi' sorusuna yanıt verdi.

İfşaat videolarıyla Türkiye'nin gündemine oturan Peker'in video yayımlamasının üzerinden 1 yıl geçti. 

Halk TV'de Gökmen Karadağ ile Açıkça programına konuk olan Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan, Sedat Peker'in yakın çevresiyle görüştüğünü açıkladı. Pehlivan, seçim öncesi 'Sedat Peker'den helalleşme videosu gelir mi' sorusuna yanıt aldığını söyledi.

"BİR HAMLE YAPACAĞIZ"

Barış Pehlivan, Sedat Peker'in çevresine "Şu an için bu dünyada tek isteğim video çekmek ve kalan işimi tamamlamak. Ben tek başıma bu kadar mücadele veriyorum. Benim anlatacaklarımının etkisinden herkes faydalanacak. Pasaportum yok, kırmızı bültenle ilgili bir karar var. Hareket edemiyorum. Ben işimi bitirmek istiyorum. Bakın ben üzerime düşeni bitireceğim. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ben video çekersem bugün deport edileceğimi biliyorum. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ancak seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi galiba bir hamle yapacağız gibi görünüyor" diye konuştuğunu aktardı.

Cumhuriyet

 

Hülya SÜRÜCÜ

AdminAdmin