KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 14-09-2022 13:27

Sapanca'dan milyonluk arsa alan Gökhan Çıra yeni sevgili buldu

Sapanca'dan milyonluk arsa alan Gökhan Çıra yeni sevgili buldu

Geçtiğimiz haftalarda Selin Ciğerci'yle 2. kez boşanan Gökhan Çıra, yeni sevgili buldu. Sapanca'dan milyonluk arsa alan eski futbolcu bu haberle basına gündem oldu. 

İki hafta önce trans Selin Ciğerci ile ikinci kez boşanan Gökhan Çıra hızlı davrandı. 26 yaşındaki eski futbolcu, sosyal medya hesabından sevgilisiyle bir fotoğrafını yayınlayarak ilişkisini duyurdu.

2019'da nikah masasına oturan fenomen Ciğerci ve Çıra, geçtiğimiz yıl eylül ayında sürpriz bir şekilde boşandı. Ayrılığa fazla dayanamayan çift, 16 Mayıs'ta ikinci kez nikah masasına oturdu. Ancak çiftin mutluluğu yine kısa sürdü ve evliliklerini ikinci kez bitirdi.

YİNE BOŞANDILAR

İkinci kez evlendikten kısa bir süre sonra ayrılık kararı alan çift, adli tatilin sona ermesiyle resmi olarak boşandı. İkinci kez boşanan ikili, yaptıkları açıklamada "Biliyorsunuz ki aylar önce yollarımızı dostça ayırmıştık ama adli tatil olduğu için resmi işlemler gerçekleşmemişti, bugün sonuçlandı" dedi.

GÖKHAN ÇIRA YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Selin Ciğerci'yi çabuk unutan Gökhan Çıra, yeni bir aşka yelken açtı. Instagram'da 1,2 milyon takipçisi bulunan Çıra, yeni sevgilisine sarıldığı bir fotoğrafı yayınladı. Fotoğrafa sarı ve lacivert kalpler koyan Çıra'nın sevgilisinin fenomen Sedef Bekiroğlu olduğu iddia edildi.

Kaynak: sondakikacom

 

 

AdminAdmin