erenler
Giriş Tarihi : 27-09-2022 13:37   Güncelleme : 27-09-2022 13:46

Erenler'de gençlere hediye internet

Erenler'de gençlere hediye internet

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, gençlere tüm operatörlerde geçerli olmak üzere ücretsiz 2 gb internet kartları hediye ediyor.

2 GB’LİK İNTERNET

Erenler Belediyesi gençlere yönelik çalışmalarına devam ediyor. Son olarak gençlere yönelik internet müjdesinde bulunan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, kendisine gelen genç ziyaretçilere ve ziyaretlerinde dağıtmak üzere 2 gb’lik ücretsiz internet kartlarıhediye ediyor.

HEDİYE İNTERNET

Hayatın her alanında gençlerin yanında olmak istediklerini ifade eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Geleceğimiz olan gençlerimiz bizler için çok değerli. İlçemiz genelinde devam eden çalışmaların yanı sıra gençlerimiz içinde hediye internet kartları hazırlattık. Bu kartları belediyemize gelen ve gittiğimiz program ve ziyaretlerde görüştüğümüz gençlerimize hediye ediyoruz” dedi.

KATKI SAĞLAMASI DİLEĞİYLE

Başkan Fevzi Kılıç, “Gençlerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz gençlerimizin interneti eğitimleri başta olmak üzere kendilerine katkı sağlayacakalanlarda kullanacaklarına inanıyoruz. Genç kardeşlerimin internetlerini güzel günlerde kullanması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Turan AteşTuran Ateş