GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2022 17:32

Ebru Şallı'dan şiddet açıklaması

Ebru Şallı'dan şiddet açıklaması

Eski manken Ebru Şallı'nın eşi olan, Sakaryaspor başkan adaylarından, iş insanı Uğur Akkuş'tan iddet gördüğü iddia edilmiş ve bu iddialar magazin gündeminde çok konuşulmuştu. Şiddet iddialarına sessiz kalan Ebru Şallı sonunda sessizliğini bozdu. Akkuş'tan araç içinde şiddet gördüğü iddia edilen Ebru Şallı’nın Etiler’deki özel bir kliniğe gidip muayene olduğu ve röntgen çektirdiği de öne sürüldü. 

Haberler karşısında sessiz kalmayı tercih eden Ebru Şallı, Instagram sayfasında yeni bir yazılı açıklama yayınladı. Şallı 'karı koca arasında tartışma olur' dedi. Şallı şunları yazdı:

"Artık bir şey yazmak ve açıklamak istemiyorum. Ben açıklamamı yaptım. Bunun üzerine birilerini yayına bağlayıp devam etmek nedir ya? Beni cağırdınız her yere çıkmam için... 

Çıkmıyorum çünkü anlatacak bir şeyim yok. Sordunuz ben de açıklamamı yaptım. Bitti konu kapandı. Siz aile degil misiniz? Aile arasında , karı koca arasında tartışma da olur, fikir ayrılıkları da olur. Sizde olmuyor mu hiç? Yoksa robot gibi mi yaşıyorsunuz anlamadım. Şiddet görsem zaten söylerim, ayrıca şikayetimi de yaparım. Annem yapsa onu da şikayet ederim. İstediginiz Ebru'yu daha çok üzmekse, oldu. Basardınız! 

Ya hanginiz benim yaşadığım emsali olmayan acıyı yasadı? Ve bu acıya kim katlanabilir? Hiç mi empati yapamıyorsunuz?"

Posta

 

AdminAdmin