sakarya-gundem
Giriş Tarihi : 17-09-2022 20:56

Bahattin Kılınç torununu sünnet ettirdi

Bahattin Kılınç torununu sünnet ettirdi

Sakarya Demirciler ve Tornacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Kılınç; çok sayıda protokol mensubunun da katılımıyla biricik torunu Arif İbrahim’i sünnet ettirdi.

Aynı zamanda Kılınçlar Torna Balans Makina Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı olan Sakarya Demirciler ve Tornacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve Bahattin & Melahat Kılınç çifti ile Celalettin & Semra Çelik çiftinin torunu, Erkan & İmran Kılınç çiftinin biricik torunu Arif İbrahim Kılınç; Pukka Garden’de gerçekleşen dillere destan cemiyetle sünnet oldu.

Cemiyete; TNMM 22.23 ve 24. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, Adapazarı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Balaban, SS. Sakarya Erenler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabahattin Tükenmez, Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız, Kar Metal Yönetim Kurulu Başkanı, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Kurucu Başkanı, SAMATO Kariyer Merkezi Kurucu Başkanı ve Proje Lideri Metin Kar, TÜMSİAD Şubesi eski Başkanı Ahmet Ölmez, SAMİB eski Başkanı Günay Güneş, SASİAD Genel Sekreteri Ferhat Ateş, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan, SESOB Oda Başkanları ile çok sayıda davetli katıldı. Davetliler arasına; Annesi İmran, Babası Erkan ve ablası Erva ile birlikte meşaleler içerisinde giren Arif İbrahim Kılınç, davetlilere sürpriz yaparak babasıyla birlikte “Zeybek” oyunu oynadı. İkram ve eğlencenin bol olduğu cemiyette; davul şov ekibinin yaptığı gösteri de ayrı bir renk kattı.

Davetlileri kapıda tek tek karşılayan dede Bahattin Kılınç, torunun sünneti kusursuz geçmesi için elinden geleni yaptı. Sakarya Demirciler ve Tornacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Kılınç; torununun cemiyetine katılarak, kendilerini onurlandırdığı için tüm davetlilere tek teşekkür etti.

Turan AteşTuran Ateş