arifiye
Giriş Tarihi : 23-06-2022 12:04

Arifiye Belediyesi Beton Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Arifiye Belediyesi Beton Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Cumhuriyet Mahallesi Tuna Caddesinde Beton Yol çalışmasına başlandı.

Havaların ısınmasıyla birlikte yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına hız veren Arifiye Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Tuna Caddesinde başlatılan kaldırım yapım çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte, hızlı bir şekilde beton yol uygulamasına başladı. 200 metrelik alanda kaldırım çalışmasını yapan ekipler, beton yol uygulamasının tamamlamasıyla birlikte caddenin girişinde kavşak çalışması da yapacak.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “ Yaz aylarının gelmesiyle birlikte çalışmalarımıza hız verdik. Bu kapsamda daha kırsal yerleşim bölgelerimizde hem kullanışlı, hem dayanıklı, hem de ekonomik olarak daha uygun olan beton yol uygulamanızı gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyet Mahallesinde, Tuna Caddesi Çarkçı parselleri de dediğimiz bölgede öncelikle kaldırım çalışmamızı tamamladık. Daha sonra beton yol uygulamamıza başladık. En kısa sürede onu da tamamlayacağız. Son olarak Cadde girişinde bir kavşak çalışması gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp yolu vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

 

Hülya SÜRÜCÜ

Turan AteşTuran Ateş