SİYASET
Giriş Tarihi : 10-05-2023 15:02

Akar ve Ekşi gıda işletmeleri grubuyla buluştu

Akar ve Ekşi gıda işletmeleri grubuyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Ahmet Ziya Akar ve Hüseyin Ekşi, Sakarya Gıda İşletmeleri Grubu ile bir araya geldi.

Sakarya’da faaliyet gösteren Kafe ve Restaurant işletmecilerini bir araya getiren Sakarya Gıda İşletmeleri Grubu, milletvekili adayları Ahmet Ziya Akar ve Hüseyin Ekşi’yi ağırladı. Gıda sektörüne yön veren işletmecilerin sorunlarını dile getirdiği sohbet toplantısında Akar; “Dünyayı etkisi altına alan küresel gıda krizi ülkemizin güçlü duruşu sayesinde bizleri minimum düzeyde etkilemiştir. Güçlü Türkiye’nin ikinci yüz yılında dimdik durabilmesi için kritik öneme sahip bu seçimlerde, istikrar devam etmeli. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak desteklerinizi talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Toplantıda söz alan ve Sakarya Gıda İşletmeleri Grubu temsilcilerine hitap eden Hüseyin Ekşi; “Ülkemizin gerek tarım gerekse hayvancılıkla ilgili atılım yaptığı yadsınamaz bir gerçek. Bu atılımların daha da ileri gidebilmesi için var gücümüzle çalışmaya da devam edeceğiz. Vatan için, memleket için çalışmalarımızın önüne geçmek isteyenlere fırsat vermeyeceğinize eminiz” dedi.

 

AdminAdmin