turkiye-gundemi
Giriş Tarihi : 12-06-2022 14:22

“Adalet yok, huzur yok” diye yazıp intihar etti

“Adalet yok, huzur yok” diye yazıp intihar etti

Kocaeli Darıca Duduyev sahilinde cesedi bulunan Hediye Basum’un intihar ettiği anlaşıldı. Genç kadının ölmeden önce sosyal medyadan yaptığı paylaşım ortaya çıktı. 

Darıca Duduyev sahilinde hayatına son veren Hediye Basum isimli kadının cansız bedeni denizden çıkarıldı. Önceki gün öğle saatlerinde Darıca Dudayev Sahilinde Hediye Basum (25) isimli kadının cansız bedeni, çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen Deniz Polisi tarafından akşam saatlerinde bulundu. Basum'un cansız bedeni Gebze Adli Tıp'a gönderilirken, polis, intiharla ilgili inceleme başlattı.

"ADALET YOK, HUZUR YOK"

Basum'um hayatına son vermeden önce sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı görüldü. Basum "Bu uzun zamandır aldığım bir karardı. Madde kullanmadım, hayatım boyunca sigara bile içmedim. Sağlam kafayla yazıyorum. Dünya yaşanılacak bir yer değil, adalet yok, huzur yok, mutluluk çok az sürüyor bu da beni boşluğa sürüklüyor çünkü ben adalete, mutluluğa, huzura aşık bir kızım. Ailemi çok seviyorum. Şu ana kadar hayatta kalmamın nedeni onların üzülmesini istememek. Ben artık uzaklara gidiyorum. Arkadaşlarım, kardeşlerim lütfen fazla üzülmeyin, hepimiz öleceğiz sonunda. Sadece ben biraz erken ayrılıyorum aranızdan, hakkınızı helal edin." diye yazdı. 

Kocaeli Koz

Hülya SÜRÜCÜ

AdminAdmin