Onur TOKUR
Onur TOKUR
Giriş Tarihi : 17-06-2021 20:11
Güncelleme : 17-06-2021 20:22

 San(DIK) mı ?

Tabi ki sanmadık.. Tahmin ediyorduk, hissediyorduk, güvenmiyorduk ama açıkçası bu kadarını da bilmiyorduk. Ta ki Sedat Peker video ve tweet serilerine başlayana kadar. Bu serilerde ortaya attığı iddialarda ki isimler, istisnasız panikleyip ortadan kaybolmaya ve ben yandım o da yansın diye çorap söküğü gibi diğer isimleri ve iddiaları ortaya atmaya başlayıncaya kadar.

Mesela;  iktidar partisi güdümünde hareket eden, ana akım medyada ve gazetelerde isimlerinin yanında “Gazeteci” “Araştırmacı Gazeteci” gibi büyük unvanlar yazanların büyük kısmının hakiki bir gazeteciden çok devrin gazetecisi olduğunu biliyorduk.

Malum parti ile organik bağından dolayı kalemini hakkı ile kullanmadığını, hakkında çuval dolusu iddia ve söylenti olan kişilere sordukları soruları en hafif tabiri ile yumuşatılmış hale getirerek soranların aslında gazeteci olmadığını görüyorduk.

Kendi firmasından, bakanlığını yaptığı kuruma piyasanın en yüksek fiyatı ile dezenfektan satan hanımefendinin devlet ahlakından çok uzakta olduğunu biliyorduk.

Zamanında başbakan yardımcılığı yapan kişinin başkent belediye başkanına “Ankara’yı parsel parsel sattı” suçlaması ne ise, şu an ki içişleri bakanının 10bin$ aylık rüşvet alan siyasetçiyi biliyoruz diyerek bu soruşturulmayan kirli iddiaların aynı olduğunu görüyorduk.

Beşiktaş’ın efsane Başkanı Süleyman Seba’nın sözü ile “Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz, bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz ama herkesi her zaman aldatamazsınız” sözü bu konulara ışık tutar güzellikte. Herkesi her zaman aldatabileceğinizi sanıyorsa bu ahlaksızlar, olmaz beyler..

Görüyoruz, biliyoruz ve bu iddiaları havada bırakıp cevap vermeyerek geçiştirmeye çalışanları, unutulur diye kenarda bekleyenleri biliyoruz. Siz sanabilirsiniz fakat biz SANMIYORUZ.

En tepesinden en alt kademesine kadar tutturmuşlar z kuşağı diye, işim gereği her gün onlarca genç kardeşlerimiz ile birlikteyim ( ki bende kendimi o grupta görüyorum ) elleri kime desteğe gider, kimi kendilerine yakın görürler bilemem ama kime oy ve destek vermeyeceklerini görmemek büyük körlük olur. Olası erken seçimin belirleyicisi olacakları kesin.

 İstedikleri tek şey başlıkta yazdığım gibi,  SANDIK….

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert