Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 06-01-2022 18:25   Güncelleme : 06-01-2022 18:43

Zeliha hanım Sakaryalı Fatih'in eşi Sevda'ya ve annesine seslendi: Kocamı size yar etmeyeceğim!

Zeliha hanım Sakaryalı Fatih'in eşi Sevda'ya ve annesine seslendi: Kocamı size yar etmeyeceğim!

Sakaryalı Fatih'in eşi Sevda, annesi Hatice ve sevgilisi Niyazi bey Esra Erol'da programında gündeme oturdu. Bugün canlı yayına Sakarya'dan görüntülü olarak bağlanan Niyazi beyin eşi Zeliha hanım ve kızı Fatma, Sevda ve annesine tepki gösterdi.

"KOCAMI SİZE YAR ETMEM"

Zeliha hanım ve kızı Fatma, Niyazi beyin, Sevda ve annesi Hatice tarafından tehdit edildiğini ve zorla alıkonulduğunu iddia ederken, Niyazi beye "evine dön" çağrısına bulundu. Zeliha hanım Sevda ve annesi Hatice hanıma seslenerek, "Kocamı size yar etmeyeceğim" dedi.

"SEVDA VE ANNESİ YÜZÜNDEN ÖLÜMDEN DÖNDÜM"

Zeliha hanım ayrıca, Sakaryalı Fatih'in eşi Sevda ve annesi yüzünden ölümden döndüğünü öne sürdü.

Canlı yayındaki büyük yüzleşme güne damgasını vururken, Sevda, annesi Hatice ve Niyazi bey bugünkü canlı yayına gelmedi.

"ANNE-KIZ ZORLA KAÇIRDI" İDDİASI

Eşi Zeliha ve kızı Fatma "Niyazi bey anne-kız tarafından kaçırıldı" ifadelerini kullandı. Yayına telefonla bağlanan Sevda'nın imam nikahlı eşi patronu Salih'in eşi Arzu hanım da olanlara tepki gösterdi. Arzu Hanım "Eşimi asla boşamayacağım" dedi.

"NİYAZİ BEYİ STÜDYOYA GÖNDERDİK"

Programın ilerleyen dakikalarında canlı yayına telefonla bağlanan Sevda hanım ise, "Niyazi beyi 1.5 saat önce sizin yanınınıza, stüdyoya gönderdim" şeklinde konuştu. Niyazi beyin annesi ile kendisini yalnız bırakmak istemediği için geldiğini anlatan Sevda, yarın görülecek boşanma davasına katılmayacağını söyledi.

"FERİZLİ ADLİYESİ'NDE AYAKLARINA KAPANACAK"

Sevda hanım, "Annem bana, 'Fatih Ferizli adliyesine gelip senin ayaklarına kapanacak, ötesi yok' dedi. Niyazi beyi biz kaçırmadık" şeklinde konuştu. 

HAMİLE Mİ?

Esra Erol'un sorusunu cevaplandıran Sevda, "Salih'ten hamile değilim" dedi.