Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 03-09-2021 15:36   Güncelleme : 03-09-2021 15:39

Yol çalışması 17 yaşındaki gencin ölümüne sebep oldu

Yol çalışması 17 yaşındaki gencin ölümüne sebep oldu

Kocaeli Darıca’da yol çalışması nedeniyle, logar kapağına takılan 17 yaşındaki Muhammet Talha Karabacak hayatını kaybetti. 

Logar kapağına takılan 17 yaşındaki genç hayatını kaybetti. Acı haberi, CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş sosyal medyaya hesabından duyurdu. Darıca Sokullu Caddesinde motoruyla kurye hizmeti yapan Muhammet Talha Karabacak isimli genç, yol çalışması nedeniyle logar kapağının boşluğuna takılmak suretiyle kaza geçirdi.  Karabacak, henüz 17 yaşında hayatının baharında yaşama veda etti.

Yaşanan acı olay sonrası açıklamalarda bulunan ve sert tepki gösteren CHP İlçe Başkanı Aktaş, “Aylardır her platformda söylemekten dilimizde tüy bitti yollarımızın durumu içler acısı, kontrolsüz, denetimsiz iş güvenliği alınmadan yapılan alelade çalışmaların sonucu olarak bir canımız yitip gitti. 2019 yılında yaşanan sel felaketinde yaşamını yitiren Elif Urhal acısını henüz unutamamışken şimdi Muhammet kardeşimizin acısı ile sarsıldık.

Şimdi bu kenti yöneten herkes şapkasını önüne koymalıdır. Ne yaparsak Muhammet geri gelir...!Özür mü? Ağlamak mı ? Vicdanımızı rahatlatmanın bir yolu var mı? Bir kez daha söylemek gerekirse ortak aklı egemen kılıp ben bilirim zihniyetini bir tarafa bırakmak ve kentin tüm bileşenleriyle bu kenti yönetmek en önemli ders olacaktır.” dedi.

Kocaeli Koz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA