SPOR
Giriş Tarihi : 09-07-2021 01:23   Güncelleme : 09-07-2021 01:29

Yılmaz Vural, Ali Koç tarafından tercih edilmediği için kırgın

Yılmaz Vural, Ali Koç tarafından tercih edilmediği için kırgın

Fenerbahçe, Vitor Pereira'yı bir kez daha takımın başına getirirken Sakaryalı Yılmaz Vural'ın Fenerbahçeli yöneticilerle görüşme gerçekleştirdiği fakat Başkan Ali Koç'tan olumlu bir yanıt çıkmadığı ortaya çıktı. 

Radyospor'da canlı yayın konuğu olan Yılmaz Vural, isminin Fenerbahçe'de gündeme geldiğini ancak Koç'un sadece dinlemekle yetindiğini belirtirken, "Pereira belki Portekizli oyuncuların ya da tanıdığı oyuncuların transferi konusunda Fenerbahçe'ye kolaylık sağlayabilir. Fenerbahçe'de çalışması bir avantaj olabilir. Ali Koç, bir Portekiz ekolüne uygun olarak Pereira'yı düşünülmüş olabilir. 

Ancak; söylemeliyim ki ben bir konuda çok üzüldüm ve kırıldım. Daha önce de Fenerbahçe'nin gündemine gelen bir teknik adamım. Fenerbahçe'de başarılı olabileceğimi düşünüyorum. Ama Ali Koç benim ismim masaya geldiğinde sadece dinlemekle yetinmiş. Demek ki Ali Koç'un kafasında başka planlar varmış. 

Ben bu ülkeye hizmet ettim. Bana bütçe verildiğinde neler yapabileceğimi çok iyi biliyorum. Böyle bir gelişme olmasına rağmen somut bir teklife dönüşmedi. Bu durum beni üzüyor. Fenerbahçeli yöneticiler beni aradılar ve Ali Koç'a birebir ilettiler. Ama Ali Koç sadece dinlemekle yetindi. Bu konuda çok üzgün ve kırgınım" dedi.

Yılmaz Vural son olarak Erzurumspor'u çalıştırmış ve zor durumdaki kulübü küme düşmekten kurtaramamıştı.

Vural, Erzurumspor'daki yabancı oyuncularla yaşadığı sorunlar nedeniyle gündeme gelmiş ve "Eskiden olsa döverdim" cümlesi yankı bulmuştu.

Kaynak: Posta

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA