SPOR
Giriş Tarihi : 10-01-2021 00:52   Güncelleme : 10-01-2021 01:08

Yiğit Poyraz, Survivor'un ilk gününü 4/4’lük bir skorla tamamladı

Yiğit Poyraz, Survivor'un ilk gününü 4/4’lük bir skorla tamamladı

Sakaryalı iş insanı Hilmi Kayın'ın torunu Yiğit Poyraz, Survivor 2021'in ilk gününde başarılı bir performans sergiledi. Poyraz, yarışmanın ilk gününü 4/4’lük bir skorla tamamladı.

Yarışmanın birinci bölüm fragmanı yayınlanırken, sakatlıklar tanıtıma damga vurdu. Ünlüler takımında Cemal Hünal'ın, gönüllüler takımında ise Sancakay Ilım Morgül'ün sakatlanması fragmana damga vuran anlardan oldu. Acun Ilıcalı'nın anonsuyla startı verilen fenomen yarışmada, yarışmacılar arasındaki ilk günden başlayan rekabet dikkat çekti.

Survivor 2021'in ilk bölümü nefesleri kesti. Ünlüler takımı ile gönüllüler takımı birer ödül oyunu kazanırken günün sonunda yapılan konsey gönüllüler takımı için zor geçti. Kullanacakları oylarla aralarından bir kadın yarışmacıyı ünlüler takımına geçirecek olan gönüllüler takımı gidecek ismi işte böyle belirledi...

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de bu akşam ilk ada konseyi toplandı. İlk bölümü ekrana gelen bu akşam Survivor 2021'de gün içinde oynanan iki oyun sonrasında yarışmacılar, ada konseyinde bir araya geldi. Konseyde Gönüllüler takımında yapılan oylama ile Ünlüler takımına geçen kadın yarışmacı belli oldu.

SURVİVOR 2021'DE GÖNÜLLÜLERDEN ÜNLÜLERE GEÇEN KİM OLDU?

TV8'in sevilen yarışması Survivor 2021'de ilk bölüm heyecan dolu anları ile ekrana geldi. Survivor 2021 1. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, iki kez parkurda karşı karşıya geldi ve iki farklı ödül oyunu oynadı. Ödül oyunu sonrasında yarışmacıları, Survivor 2021'in ilk ada konseyinde toplandı. Konsey, 12 kişi olan Gönüllülerden 10 kişi olan Ünlüler takımına geçecek kadın yarışmacıyı belirlemek için yapıldı. Bunun için Gönüllüler takımında oylama yapıldı. Takımda ismi en çok söylenen kişi İlayda Şeker oldu. Böylece İlayda, Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA