Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 18-06-2021 19:50

Yeğeni öldürülen amcanın feryadı!

Yeğeni öldürülen amcanın feryadı!

Doğum gününde bıçaklanarak öldürülen 24 yaşındaki Mertcan Kaya'nın Sakarya'da ikamet eden amcası Celalettin Kaya, yeğenini öldürenlerin ailelerine seslendi. 8 kişinin karıştığı ifade edilen olayla ilgili tutuklamalar olurken, amca Kaya, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"ŞEHİR EŞKİYALARI ÖLDÜRDÜ"

"Bugün tam bir ay oldu .aslan gibi bir koç yiğidi sekiz tane insan demeye dilim varmıyor bunlara. şehir eskiyaları tarafından öldürülen yeğenim, adı gibi Mertcanımızın katilleri şimdi icerdeler ama insanlıktan nasibini almamış bu canilerin ailelerine sesleniyorum, sizlerde biraz insanlık varsa, ki olmadığı belli bu katilleri savunmazsınız.

"SEKİZ TANE PSİKOPAT"

Değerli dostlar bu masum yavrumuz sizlerin de evladı olabilirdi .düşünün okutmusunuz efendi ahlaklı bir evlat yetistirmisiniz ama bir hiç yüzüne sekiz tane psikopat tarafından katledilecek hangi vicdan hangi yürek .hangi anne baba buna katlanır.

"HİÇ KİMSE BU ZALİMLİĞE SUSMASIN"

Onun içindir ki hickimse bu zalimlige susmamalı sayfasında .çevresinde bir nokta dahi olsa ses çıkarmalı bu insanlık düşmanları gereken cezayı alıncaya kadar yavrumuzun sesi olalım. Tüm insanlığa ve siz dostlarıma çağrıdır"

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert