Advert
Ferizli
Giriş Tarihi : 26-02-2020 00:15   Güncelleme : 26-02-2020 01:00

Yavuz, Eski Belediye Başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu

Yavuz, Eski Belediye Başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu

Sakarya Ferizli ilçesi Sinanoğlu Belediyesinin eski başkanı ve eski muhtarı Hüseyin Sevinç, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un şikayeti üzerine Emniyette ifade verdi. Sevinç, Yavuz'un kendisi hakkında Savcılığa suçduyurusunda bulunduğunu belirtti.

SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERMESİNE KIZMIŞ

AKP'li Sevinç, Vekil Yavuz'un fındıkla ilgili açıklamalarına, sosyal medya üzerinden cevap verdiği için milletvekilinin kendinden şikâyetçi olduğunu öne sürdü. Eski Başkan ayrıca, kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğu gerekçesiyle Ali İhsan Yavuz'a yine sosyal medya hesabı üzerinden yüklendi. 

"HADDİNİ AŞTI"

SİNANOGLU Mahallesinde 1999-2004 yılları arasında bir dönem muhtarlık ve 2009-2014 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Hüseyin Sevinç, belki de ilk kez bir vekilin, Ak Parti kurucusunu Savcılığa şikâyet ettiğine tanık olduğunu ifade ederek, Yavuz için "haddini aştı" ifadesini kullandı. 

"ERDOĞAN HASTASIYIM... EKMEĞİMİN DERDİNDEYİM"

"Ben Recep Tayyip Erdogan'ın hastasıyım. Makamı ve mevkisi ne olursa olsun, beni bu sevdamdam kimse vazgeçiremez" diyen Sevinç, "Siyasetten bir beklentim yok. Şerefimle ana yol üstünde ekmeğimi, ekmek satarak kazanan adamım" dedi.

"AKP'LİYİM... AKSİNİ İDDİA EDENLERLE HER TÜRLÜ MÜSABAKAYA VARIM"

"Kocaali-Karasu fındıkçısını ve sayın Cumhurbaşkanımızı savunup, sosyal medyada vekilin konuşmasına cevap verip paylaşım yaptığım için şikâyet edildim" diyen Sevinç, "Ben AKP'liyim, aksini iddia edenlerle her türlü müsabakaya varım" diye yazdı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA