Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 28-07-2021 09:38

Yangın İlk Müdahale Ekip Binasının Açılışı Yapıldı

Yangın İlk Müdahale Ekip Binasının Açılışı Yapıldı
Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı, Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğüne ait yangın ilk müdahale ekip binasının açılışı yapıldı.
 
Açılış programına; Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat ile birlikte,  Sakarya Toçbirsen Şubesi Başkanı Haluk Arık, Öz-Orman-iş Sendikası Sakarya Şube Başkanı İslam Şişman, Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi Başkanı Vedat Dilaver, Bölge Müdür Yardımcılarımız M.Zeki Bayıcı ve Yakup Eraslan,  Şube Müdürleri, Sakarya Fidanlık ve Adapazarı İşletme Müdürü, Adapazarı İşletme Müdür Yardımcısı, İşletme Şefleri ve yangın ilk müdahale işçilerimizin katılımıyla gerçekleşti.
 
Bölge Müdürü Ziya Polat;’’ Bölge Müdürlüğü olarak, kullanımı son derece güzel ve rahat olan, hem kurumumuza hem de yangın işçilerimize yakışır bir şekilde yapılan, yangın ilk müdahale ekip binasının vatanımıza, milletimize, Bölge Müdürlüğümüze ve işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi ve bu binanın yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
Pandemi nedeniyle açılışı dün gerçekleştirilen, yangın ilk müdahale binasında işçilerimizin  daha iyi şartlarda uyuyup dinlenebileceği, sabah sporlarını yapabileceği, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda çalışarak orman yangınlarına karşı daha dinamik bir şekilde müdahalede bulunacaklarını belirtti.
 
"Nimette de Beraberiz, Külfette de Beraberiz"
 
2020-2021 yıllarında kuruma ait hizmet binalarında, yapmış oldukları tadilatlarda, devletin parasını israf etmeden kullanmanın önemi kadar, devletin itibarının da düşünmenin son derece önemli olduğunu dile getiren Bölge Müdürü Polat, işçi-memur ayrımı yapmadan tüm personelin çalışma ortamlarına önem verdiklerini söyledi, "nimette de beraberiz külfette de beraberiz" ifadelerini kullandı.
 
Polat, "Orman yangınlarıyla mücadelede, bugüne kadar şehit olan işçilerimizle birlikte tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, açılışını yapmış olduğumuz yangın ilk müdahale ekip binasını, sağlık ve huzur dolu çalışma ortamlarında birlikte kullanmayı temenni ediyorum’’ dedi. 
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA