Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 19-08-2021 15:09   Güncelleme : 19-08-2021 15:24

Vali Kaldırım’dan Orman Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret

Vali Kaldırım’dan Orman Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret
​Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Kaldırım, Müdürlükte değerlendirme ve incelemelerde bulundu
Vali Kaldırım, Bölge Müdürü Ziya Polat, İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Aziz Öğütlü, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve teknik ekibi tarafından karşılandı.
Bölge Müdürlüğüne ait Şehit Orman Mühendisi Mehmet Soydinç toplantı salonunda, Vali Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında, Sağlık Bakanlığı'nın Sakarya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi yapımı ve Bölge Müdürlüğü Kampüsünde yapılması planlanan 100 Yataklı Acil Durum Hastanesi için bir değerlendirme toplantısı yapıldı.
 
Bölge Müdürü Ziya Polat tarafından, Bölge Müdürlüğü yerleşkesindeki arsadan tahsis edilen ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan, Sakarya'da yapılacak olan 1000 yatak kapasiteli şehir hastanesinin (Devlet Hastanesi) proje çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı. Daha sonra Vali Çetin Oktay Kaldırım, hastane yapılacak arsada incelemelerde bulundu.
 
Değerlendirme toplantısının ardından, Vali Kaldırım, Bölge Müdürü Ziya Polat’ı makamında ziyaret ederek, sohbet ve istişarede bulundular. Vali Kaldırım, sıcak misafirperverliği için Bölge Müdürüne teşekkürlerini iletti. Bölge Müdürü Ziya Polat,  bu nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
 
 
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA