Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 16-06-2020 20:25   Güncelleme : 16-06-2020 20:37

Vali Çakacak Eskişehir'e veda etti

Vali Çakacak Eskişehir'e veda etti

Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Sakaryalı Vali Özdemir Çakacak eşiyle birlikte Eskişehir'e veda etti. Özdemir-Kevser Çakacak çifti Valilik önünde düzenlenen törenin ardından Eskişehir’den ayrıldı. 

Eskişehir Valiliği hizmet binası önünde gerçekleştirilen uğurlama töreninde, Vali Özdemir Çakacak yoğun bir katılımla Eskişehirlilere veda etti.

3 YILDIR GÖREV YAPIYORDU

3 yıldır görev yaptığı Eskişehir’den güzel duygularla ayrıldığını dile getiren Vali Çakacak,  “İç Anadolu Bölgesi’nin parlayan yıldızı olarak gördüğüm; Türkiye’nin en önemli bilim, kültür, sanat ve öğrenci şehirlerinin başında gelen Eskişehir’de görev yapmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğumu özellikle ifade etmek istiyorum. Bu güzide şehirde siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmekten büyük bir onur duydum. Eskişehir; tarihî ve kültürel dokusu; sanata, kültüre, spora değer veren; çalışkan, hoşgörülü, sevecen insanlarıyla hayatımızda unutulmayacak bir yer edinmiştir. Eskişehir’de bulunduğum süre içerisinde çalışmalarımda bana yardımcı olan tüm mesai arkadaşlarıma, milletvekillerimize, askerî erkâna, değerli meslektaşlarım vali yardımcıları ve kaymakamlarımıza, kıymetli yargı mensuplarımıza, yerel yönetimlerimize, üniversitemizin kıymetli mensuplarına, il müdürlüklerimize, sivil toplum kuruluşlarına, meslek odalarına, muhtarlarımıza, siyasi parti il ve ilçe teşkilatlarına, ulusal ve yerel basın mensuplarımıza ve tüm Eskişehirli hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

HELALLİK İSTEDİLER

Duygulu anların yaşandığı veda töreninde; Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak herkesten haklarını helal etmesini istedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA