Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 20-05-2020 03:14

Üstün: Gelecek Partisin’den FETÖ’cü ve PKK’lı çıkmaz

Üstün: Gelecek Partisin’den FETÖ’cü ve PKK’lı çıkmaz

Ayhan Sefer Üstün, “Gelecek Partisi’nde PKK ile ilintili olan insanlar var” diyen MHP lider Devlet Bahçeliye yanıt verdi. 

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün yaptığı açıklama şu şekilde:

"Devlet Bahçeli neredeyse çeyrek asırdır başında bulunduğu partisine bir arpa boyu mesafe aldıramamıştır. Bu gerçeğe rağmen koltuğa yapışıp kalmış, şimdiden tarihe en başarısız genel başkanlardan biri olarak adını yazdırmıştır.

Daha kısa bir süre önce , yenilenen İstanbul yerel seçim sürecinde, terör örgütü PKK’nın çocuk katili elebaşısı Öcalan’ın devlet televizyonunda bildirisi okununca, üç beş oy uğruna olumlu bulduğunu ifade etmiştir. Yine kırmızı bültenle aranan başka bir terörist Osman Öcalan’ın mülakatı yayınlanınca, herkese laf yetiştirmeye çalışan Bahçeli, burada da sessiz kalmıştır.

Şu anda payanda olduğu iktidarın ülkeyi büyük bir yıkıma sürüklediğini gördükçe; bütün bu hatalarını ve başarısızlıklarını örtmek için bu mübarek günde Gelecek Partisi’nin tertemiz kurucularına saldırmayı tercih etmiştir. Sayın Bahçeli Gelecek Partisin’den FETÖ’cü ve PKK‘lı çıkmaz.

Kendi krizlerini ve halkımıza yaşattıkları ekonomik buhranı örtmek için iftiraya başvurmak çaresizlikten başka bir anlam ifade etmeyecektir.
Türkiye’nin gerçek gündemi olan işsizliği, yoksulluğu, yolsuzluğu, israfı, kayırmacılığı, partizanlığı, adaletsizliği, hukuksuzluğu… Unutturamayacaksınız."

medyanotu

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA