Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 14-11-2020 20:30   Güncelleme : 14-11-2020 20:38

Uğur Akkuş Sakaryaspor başkanlığına adaylığını açıkladı

Uğur Akkuş Sakaryaspor başkanlığına adaylığını açıkladı

İş insanı Uğur Akkuş Sakaryaspor başkanlığına adaylığını açıkladı. Geçtiğimiz kongrede de başkan adayı olan Akkuş, yapılacak olağanüstü kongrede yeniden aday olduğunu duyurdu. Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş adaylık açıklamasını şirketine ait sosyal medya hesabından yaparken, açıklamada vekili Av. Duygu Ateşoğlu'nun imzası vardı. İşte o açıklama:

Kamuoyuna Duyuru

A&S Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Uğur Akkuş, Sakarya sevdasını tüm kalbinde hissederek, Sakaryaspor’u hak ettiği başarı olan SüperLig şampiyonu yapmak hedefiyle başkan adayı olmuş ancak yaşanan süreçte bir dizi yanlış anlaşılmalar olmuş ve birçok taraftarın desteğine karşılık başkan seçilememiştir.

Sakaryaspor’un mevcut durumu yönetim kurulu başkanımız sayın Uğur Akkuş’u gönülden rahatsız etmiştir. Sakaryaspor taraftarının ve Sakaryaspor sevdalılarının tekrar aynı hayal kırıklılıklarını yaşamaması adına Sakaryaspor olağanüstü kongresinde Sakaryaspor başkanlığına adaylığını koymaya karar vermiştir.

Tüm başkan adaylarına başarılar diler, Sakaryaspor’u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle tüm Sakaryaspor sevdalılarına sevgilerimizi sunarız.
Formanın asıl sahibi Sakaryaspor taraftarı daha fazla üzülmesin, müsterih olsunlar.
Sakarya Anadolu’nun temel taşıdır ve hak ettiği başarılara sayın Uğur Akkuş başkanlığında en kısa zamanda ulaşacaktır.

Saygılarımızla,
UĞUR AKKUŞ
Vekili
Av. DUYGU ATEŞOĞLU

 

NELER SÖYLENDİ?
@
fYDpCVqEPxFMXNL 1 hafta önce
VXBOaJgfGnuEpYi
ivShgOxVGYlKpAFR 1 hafta önce
LsfZnOSQieRzo
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA