TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 08-10-2020 16:39   Güncelleme : 08-10-2020 16:40

Tüy Dökücü Serum Episoft

Tüy Dökücü Serum Episoft

Son zamanların en yeni ürünü olan episoft pek çok kişinin kısa sürede ilgi odağı haline gelirken çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başladı.

Tüm kozmetik reyonlarında yerini alan ürünü kullanan kişilerin olumlu yorumları çok daha fazla popüler olmasına yardımcı olmaktadır. Her türlü istenmeyen tüylerden kurtulmak için episoft ürününü düzenli olarak kullanmanız çok önemli bir yere sahip olabilir.

Episoft Serum Nedir?

Daha çok yeni bir ürün olmasına rağmen episoft hem dünyanın pek çok bölgesinde hem de ülkemizde çok hızlı bir şekilde popüler oldu. Özellikle istenmeyen tüyleri büyük bir sorun haline getiren kadınların ilgi odağı haline gelen ürün tüy dökücü özelliğe sahip olması büyük bir kesimin tercih etmesine neden olmaktadır. Genellikle tüm kadınlar tüylerden kurtulmak için çok farklı yöntemleri uygularken istedikleri etkili çözümleri elde etmeleri çok da mümkün olmayabilir. Bu düşünce ile yola çıkan episoft tüm istenmeyen tüylerin yok edilmesine yardımcı olabilir. Düzenli olarak kullanılması durumunda istenilen etkili sonuçları elde etmek mümkün olabilir.

Episoft Serum İçeriğinde Bulunanlar

Günümüzde kozmetik reyonlarında en kısa sürede yerini bulan ürün içeriğinde yer alan bitki özleri sağlık bakımından zararı bulunmayabilir. Ürün içeriğinde papaya, ökse otu, adaçayı, tatlı badem yağı, şerbetçi otu, batı mazısı ve jojoba yağı gibi bitki özleri bulunmaktadır. 3 seans kuralına uyulması durumunda istenilen etkili çözümleri elde etmek ve istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün olabilir.

Episoft Serum Nasıl Kullanılır?

Serum halinde satışı yapılan ürünün kullanımı çok daha kolay ve pratik olmaktadır. Ürünün kullanımı öncesi ilk olarak istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgeler ağda, epilatör, tüy dökücü krem ve bunun gibi ürünler ile tüylerinin alınması gerekir. Tüy alma işleminden birkaç saat sonra ürün bölge üzerine masaj yaparak sürülmeli be cildin iyice emilmesi sağlanmalıdır. Üründen etkili sonuçlar alabilmek için 3 seans kuralına uyulmasına dikkat edilmesi gerekir. 1 seansta tüyler alındıktan sonra ürün uygulaması yapılmalıdır. 2 seansta uygulama yapılmasının ardından çıkan tüyler alınmalı ve ürün uygulanmalıdır. 3 seansta ise tüylerin çıkması sonrası tekrar ürünün uygulanması yapılmalıdır. Yüz veya koltuk altı bölgesi için 1 tane ürün 3 seans için yeterlidir. Bacak ve bikini bölgesi için 3 tane ürün 3 seans kullanılabilir. Tüm vücut için ise 6 tane ürün 3 seans için yeterli olmaktadır. Episoft serum nasıl kullanılır sorusunun cevabı bu şekildedir.

Herkesin rahatlıkla alabilmesi için episoft serum kampanya düzenlenerek indirim uygulaması yapılmaktadır. 1 tane ürün 39 lira, 2 tane ürün 69 lira, 3 tane ürün 99 lira ve 6 tane ürün ise 159 lira olmaktadır. 1 ve 2 tane ürün alımlarında 10 lira kargo ücreti vardır. 3 ya da 6 ürün alımlarında ücretsiz kargo ve 1 tane ürün hediyesi vardır.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA