Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 02-05-2020 18:25

TÜRKAV'da ödül töreni

TÜRKAV'da ödül töreni

TÜRKAV Sakarya Şubesinin Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği  ve bu sene 8 incisi gerçekleştirilen  geleneksel “ Sakarya’nın Eğitim Değerleri” projesinde, ortaokullar arası “Öğretmenime Mektup” ve  Liseler arası  “Edebi Portre” yarışması sonuçlandı.

30 Mayıs Cumartesi günü TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir KORKMAZ ve genel merkez yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan ödül töreni, Covid-19  salgını tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi. Ancak ödül alan öğrencilerin isimleri  yarışma takvimine uygun olarak açıklandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan TÜRKAV Sakarya Şube Başkanı Recai CİRAN, “Sakarya’nın Eğitim Değerleri” projemiz emeğe saygının, vefanın ve değerlerimize sahip çıkmanın göstergesi olan bir projedir. Bu yıl Kocaali ilçemizde görev yaptığı sürede sayısız vatan evladı yetiştiren, yüreği eğitim, vatan aşkı ve millet sevgisi ile çarpan, toplumun tamamının takdirini kazanmış bir gönül insanı, sevgi elçisi olarak hayata gözlerini yummuş Dursun Ali RENDAĞ hocamız anısına düzenlediğimiz yarışmamıza yoğun ilgi gösteren ve geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesillerin yetiştiğini ve emek verenlere sahip çıktığını görmek bizlere  daha çok çalışma azmi ve sonsuz mutluluk vermektedir” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA