Advert
Erenler
Giriş Tarihi : 25-04-2020 22:41   Güncelleme : 25-04-2020 22:47

TRT eski Genel Müdürü Demiröz'ün cenazesi Erenler'de

TRT eski Genel Müdürü Demiröz'ün cenazesi Erenler'de

Erdoğan'ın İBB dönemindeki yakın mesai arkadaşlarından TRT eski Genel Müdürü Şenol Demiröz, 70 yaşında yaşamını yitirdi. Demiröz Pazar günü Sakarya'nın Erenler ilçesinde toprağa defnedilecek

Bir süredir kanser tedavisi gören Demiröz 70 yaşında hayatını kaybetti. Şenol Demiröz, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İBB Başkanlığı döneminde yakın mesai arkadaşları arasındaydı.

O dönem Kültür İşleri Dairesi'ni yöneten Demiröz, Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde de TRT Genel Müdürlüğü görevine getirilmişti. 

ŞENOL DEMİRÖZ KİMDİR?

23 Mayıs 1950, Adapazarı doğumlu. Sakarya Lisesi'nde okudu. 1971 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın - Yayın Yüksek Okulu'ndan mezun oldu. Maliye Bakanlığı Gelirler Müdürlüğü, Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde Halkla İlişkiler Uzmanı ve Başbakanlık Toprak ve Tarım Reformu Müsteşarlığı'nda Basın Müşavirliği görevlerinde bulundu. Şaban Karataş döneminde TRT'de Genel Müdür Program Uzmanı olarak 1976 yılında göreve başladı. TV Dairesi Yayın Planlama Müdürlüğü ve Yayın Planlama Dairesi Planlama Uzmanlığı görevlerinde bulundu.

Cumhuriyet

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA