Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 08-02-2021 12:18   Güncelleme : 08-02-2021 12:37

Tribün lideri, Dere'nin son halini paylaştı, Belediyeden jet hizmet

Tribün lideri, Dere'nin son halini paylaştı, Belediyeden jet hizmet

Sakaryaspor tribün lideri Mehmet Ali Yıldırım, Çark Deresinden çekilen fotoğraf karelerini sosyal medya hesabından paylaştı ve "Çark Deresini ve etrafını temiz görmek istiyoruz.." diye yazdı. Yıldırım'a Sakarya Büyükşehir Belediyesinden yanıt gecikmedi. Belediye, tribin liderinden iletişim bilgilerini istedi. 

NE YAZDI?

Tribün lideri, Twitter hesabından şunları yazdı: 

"Şehrin merkezindeki Çark Deresinin son durumu.Diğer şehirler derelerini,nehirlerini cennete çevirmişken bu tabloyu görmek bize utanç veriyor.. Arkadaşlar bu konu ciddi bir konu... Sakaryalıyım diyen herkes bu konuyu dile getirmeli. Gidiniz başka şehirlere bakınız nehirlerin etrafında neler var hatta içinde kayıklar var. Bizimkisi pislikten, kokudan geçilmiyor. Duyarlı olalım lütfen ! Çark Deresini ve etrafını temiz görmek istiyoruz.."

BELEDİYE'DEN CEVAP GELDİ

Belediye, "Merhaba, İlginiz ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Talebinizi ilgili birime iletebilmemiz ve talebinizin takibi için kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, adres ve numara) DM ile gönderir misiniz? Sağlıklı günler dileriz…" mesajı attı. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Mehmet Ali Yıldırım, yapılan görüşmeler neticesinde Çark Deresini temizleyen Belediye yetkililerine teşekkür etti. Yıldırım, "Çark deresi konusundaki talebim üzerine gerekli temizlik yapıldı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ Tesisler Şube Müdürü Ersin Kılıç'a teşekkür ederim." diye yazdı. 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA